ضرورت توجه جدی به رفع مشکلات اقتصادی نیازمندان در کردستان
1398/12/12
امام جمعه سنندج
ضرورت توجه جدی به رفع مشکلات اقتصادی نیازمندان در کردستان
امام جمعه سنندج گفت: رفع دغدغه معیشتی فقرا و نیازمندان جامعه به ویژه در شرایط اقتصادی امروز باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و همه مردم در این زمینه احساس مسوولیت کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، ماموستا فایق رستمی اظهار کرد: یاری و کمک به نیازمندان در بین  مردم متدین و با فرهنگ کردستان ریشه تاریخی دارد.
وی خاطرنشان کرد: مردم نوع دوست و خیر این استان در طول تاریخ پر افتخار خویش همواره به یاری نیازمندان و مستمندان شتافته‌‌ و بزرگان دین را در این راستا الگوی خود قرار داده‌اند.
امام جمعه موقت سنندج اضافه کرد: رفع دغدغه معیشتی فقرا و نیازمندان جامعه به ویژه در شرایط اقتصادی امروز باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و همه مردم در این زمینه احساس مسوولیت کنند.
ماموستا رستمی با بیان اینکه توجه به قشر محروم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از همان آغاز انقلاب با فرمان امام راحل انجام گرفته است، گفت: تشکیل نهاد کمیته امداد در نخسیتن روزهای پیروزی انقلاب با فرمان امام به همین منظور انجام گرفت.
وی گفت: احسان و نیکوکاری، یکی از اصول اساسی ارزش‌ها در جامعه اسلامی است و بر این اساس، خداوند در قرآن، همگان را به انجام آن فرمان داده است.
رستمی گفت: تلاش‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) در کمک به نیازمندان جامعه قابل تقدیر است از مردم خیرخواه و نوع دوست کردستان می‌خواهیم که کمال همکاری را با این نهاد خدمت‌رسان داشته باشند.

آخرین کتاب ها