بخش خصوصی و بانک‌ها نقش بسزایی در تحقق شعار سال دارند/اتحاد و همدلی لازمه تحقق شعار سال است
1399/1/5
مصاحبه/ امام جمعه اهل سنت قروه
بخش خصوصی و بانک‌ها نقش بسزایی در تحقق شعار سال دارند/اتحاد و همدلی لازمه تحقق شعار سال است
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: بخش خصوصی و بانک ها نقش بسزایی در تحقق شعار سال دارند اگر این بخش ها دست در دست هم داده و صادقانه فرمایشات مقام معظم رهبری را تحقق ببخشند قطعا ما در سال آینده شاهد 80 درصد پیشرفت علمی و دانشی خواهیم بود و به علم هایی که در گذشته به آن دسترسی پیدا خواهیم کرد.
ماموستا نوری، اظهار کرد: مقام معظم رهبری دارای جهانبینی بسیار دقیقی نسبت به مسائل روز است.
وی افزود: مقام معظم رهبری در گذشته نام گذاری سال ها را حول و محور اقتصاد و پیشرفت تعیین می فرمودند و این نشان می دهد شخص رهبری توجه خاصی به اقتصاد و توسعه و توانایی کشور است.
امام جمعه اهل سنت قروه تاکید کرد: سال گذشته رهبر معظم انقلاب شعار سال را رونق تولید انتخاب کردند و تبعا تاثیرات بسیار مثبتی داشت.
ماموستا نوری گفت: وقتی هدف مشخص می شود کلا مسئولان و مردم حول و محور آن هدف حرکت می کنند، اگر حتی آن هدف 100 درصد تحقق پیدا نکند ولی چون تمام نیروها به یک سمت معطوب می شود تاثیرات خود را حتی اگر 70 تا 80 درصد باشد خواهد گذاشت.
امام جمعه اهل سنت قروه تصریح کرد: در سال گذشته شاهد رشد و شکوفایی و پیشرفت های مختلف در عرصه های اقتصاد و تولید و سایر بخش ها در کشور بوده ایم.
وی افزود: امسال هم که مقام معظم رهبری سال را با عنوان جهش تولید نام گذاری فرموده اند قطعا این تاثیرات مثبتی خواهد شد و این نشان دهند آینده نگری و دغدغه رهبری در این حوزه است.
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: با توجه به اینکه کشور ما امروز در تحریم دشمنان قرار دارد، نباید دست روی دست بگذاریم و دشمنان را نگاه کنیم باید با حرکت جهادی و جهشی چرخه اقتصاد را حرکت و رشد و شکوفایی کشور را استارت دهیم.
ماموستا نوری با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری تهدیدات دشمنان برای ما فرصت مغتنم است، عنوان کرد: باید با استفاده از امکانات و توانایی داخلی به نوعی حرکت کنیم که هیچ نیازی به دیگران نداشته باشیم و نیازهای کشور را بدون اتکا به بیرون و تنها با تکیه بر توان داخلی چرخه اقتصادی را رو به جلو حرکت دهیم.
وی اظهار کرد: امروز کشور ما بر خلاف آنچه معاندان نظام به تصویر می‌کشند در بسیاری از حوزه ها به برکت نظام در ردیف پیشرفته ترین کشورهای دنیا قرار دارد و حتی در بسیاری از مسائل هم از آنها جلوتر است.
امام جمعه اهل سنت قروه افزود: رهبر معظم انقلاب سال‌ها را بسیار هدفمند نام‌گذاری و قطعا این نام گذاری‌ها یک حرت و بسیج عمومی را برای رونق اقتصاد و جهش تولید فراهم خواهد کرد.
ماموستا نوری گفت: برای پیشرفت و پیشبرد اهداف مهم‌ترین چیز وحدت و همدلی است کل مجموعه کشور اعم از دولت و مردم باید همدل باشند و دست در دست هم با هماهنگی زمینه تحقق این شعار را فراهم سازند.
وی اضافه کرد: بخش خصوصی و بانک ها نقش بسزایی در تحقق شعار سال دارند اگر این بخش ها دست در دست هم داده و صادقانه فرمایشات مقام معظم رهبری را تحقق ببخشند قطعا ما در سال آینده شاهد 80 درصد پیشرفت علمی و دانشی خواهیم بود و به علم هایی که در گذشته به آن دسترسی پیدا خواهیم کرد.
امام جمعه اهل سنت قروه تاکید کرد: بنا به فرموده پیامبر اسلام اگر علم و دانش در کره ثریا قرار داشته باشد مردانی از فارس به آن دست پیدا خواهد کرد ملت ما این توانایی را دارد و با همدلی و عمل می‌تواند به این هدف برسد.

آخرین کتاب ها