پلیس با هرگونه تظاهر به روزه‌خواری در کردستان برخورد خواهد کرد
1399/2/24
پلیس با هرگونه تظاهر به روزه‌خواری در کردستان برخورد خواهد کرد
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: مردم باید با رعایت حقوق هموطنان روزه‌دار از هرگونه تظاهر به روزه‌خواری (معابر عمومی، خودروهای عمومی و شخصی، اماکن عمومی و صنوف، پارک‌ها و تفرجگاه‌ها و ...) پرهیز کنند، که در صورت مشاهده هر گونه تخلف، برابر مقررات و ضوابط با متخلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان و به نقل از خبرگزاری فارس، امیرهوشنگ حیدریان طی گفت‌وگویی ،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران بر رعایت آداب و شئون این ماه با برکت و عمل به واجب الهی ، صبر و خویشتن داری تاکید و اعلام داشت: ماه مبارک رمضان امسال نسبت به سالیان گذشته به واسطه شیوع بیماری کرونا در کشور متفاوت بوده و از حال و هوای خاصی برخوردار است.

وی گفت: لازم است هموطنان فهیم و عزیزمان همچون سنوات گذشته ضمن اهتمام به حفظ حقوق شهروندی و بهره‌مندی از فیوضات و برکات این ماه پرفیض، رعایت اصول و موازین بهداشتی را برابر پروتکل‌های ابلاغی ستاد مبارزه با بیماری کرونا مدنظر قرار دهند.

حیدریان تاکید کرد: برخی از هموطنان عزیز که به دلایل مختلف از جمله سفر، بیماری و ... توفیق درک ماه مبارک رمضان و روزه‌داری را ندارند، از آنان انتظار می‌رود با توجه به فرا رسیدن لیالی قدر و ایام شهادت حضرت علی(ع)، نسبت به حفظ حرمت ماه صیام و این شب‌های عزیز و رعایت حقوق هموطنان روزه‌دار اهتمام ورزیده و از هرگونه تظاهر به روزه‌خواری (معابر  عمومی، خودروهای عمومی و شخصی، اماکن عمومی و صنوف، پارک‌ها و تفرجگاه‌ها و ...) پرهیز کنند، که در صورت مشاهده هر گونه تخلف، برابر مقررات و ضوابط با متخلفان برخورد خواهد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کردستان در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای هموطنان، از همه شهروندان و صاحبان و متصدیان اماکن عمومی و صنوفی که نسبت به رعایت شئون اسلامی و اصول بهداشت فردی و اجتماعی اهتمام داشته و مشارکت لازم را با پلیس و سایر مراجع مربوطه به عمل می‌آورند، قدردانی کرد.

انتهای پیام

آخرین کتاب ها