قرآن کتاب انسان ساز است/عمل به دستورات قرآن سعادت انسان را تضمین می کند
1399/2/27
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان
قرآن کتاب انسان ساز است/عمل به دستورات قرآن سعادت انسان را تضمین می کند
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان گفت: قرآن کتاب انسان سازی است که عمل به دستورات آن و حرکت در مسیر آنچه این کتاب آسمانی می گوید سعادت دنیا و آخرت انسان ها را تضمین می کند.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین،ماموستا حق پناه در مراسم اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقات قرآنی پیامکی که به همت معاونت فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و با مشارکت و همکاری صدا و سیمای استان برگزار می شود، اظهار کرد: قرآن کریم پناهگاه مهم در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است، انسان ‌ها در پناه قرآن از ترفند دشمنان در امان خواهند بود.

وی یادگیری و عمل به قرآن را ضروری دانست و تصریح کرد: تمام افراد جامعه به‌ ویژه قشر جوان ما باید با قرآن مانوس شوند.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی مریوان گفت: قرآن کتاب انسان سازی است که عمل به دستورات آن و حرکت در مسیر آنچه این کتاب آسمانی می گوید سعادت دنیا و آخرت انسان ها را تضمین می کند.

ماموستا حق پناه در ادامه به تعطیل شدن مساجد و بسیاری از اماکن عمومی به دلیل شیوع کرونا ویروس گریزی زد و گفت: با توجه به تعطیلی مساجد به علت شیوع ویروس کووید ۱۹ ، تبلیغات دینی و قرآنی به همت معاونت فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور  در قالب برنامه های متنوع و مختلف در بستر فضاهای مجازی صورت می گیرد که مردم متدین مریوان نیز به نوبه خود استقبال خوبی از این برنامه ها دارند.

وی گفت: امروز هم طی یک برنامه از هفت نفر از آقایان و خواهران برگزیده در مسابقه پیامکی قرآن کریم مرکز بزرگ اسلامی با اهدای جوایز نقدی و غیرنقدی تقدیر شد.

انتهای پیام/

 


آخرین کتاب ها