مبارزه با اسرائیل جز اصولی‌ترین بنیادهای انقلاب اسلامی است
1399/2/31
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان
مبارزه با اسرائیل جز اصولی‌ترین بنیادهای انقلاب اسلامی است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: مبارزه با استکبار جز اصولی‌ترین بنیادهای انقلاب اسلامی است و اگر ایران به الگوی جهان اسلام تبدیل شده است به خاطر همین ظلم‌ستیزی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین ،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: اگر یهود را بشناسیم نگرش نسبت به دنیا عوض می‌شود اما متاسفانه اطلاعات در این زمینه در جامعه ما بسیار کم است.

حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین یادگاران احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) حضرت امام خمینی(ره) و نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌کشیده فلسطین است.

وی روز قدس را نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام به ویژه ملت مسلمان ایران در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس خواند و گفت: یوم‌الله قدس، روز دمیدن خون تازه در رگ‌های امت اسلامی و برافراشته‌تر کردن پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی و مقاومت توأم با امید و معنویت تا آزادی فلسطین و محو کامل غاصب قبله اول مسلمین است.

 وی افزود: سال‌های متمادی ایادی استکبار تلاش کردند که روز قدس را حذف کنند اما هرگز نتوانستند،  امسال به دلیل شیوع کرونا ویروس راهپیمایی قدس برگزار نمی‌شود اما کل ادارات موظف به فضاسازی مناسب در این روز شده‌اند.

 


آخرین کتاب ها