مرگ بر اسرائیل از اصول انقلاب اسلامی است
1399/2/31
مشاورعالی نماینده ولی فقیه در کردستان :
مرگ بر اسرائیل از اصول انقلاب اسلامی است
مشاورعالی نماینده ولی فقیه در کردستان ضمن اشاره به روز قدس اظهار کرد: مرگ بر اسرائیل گفتن جزء اصول نظام است و پایه انقلاب هم بر اساس نابودی اسرائیل بوده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین،مشاور عالی نماینده ولی فقیه در کردستان ضمن اشاره به روز قدس اظهار کرد: مرگ بر اسرائیل گفتن جزء اصول نظام است و پایه انقلاب هم بر اساس نابودی اسرائیل بوده است و اگر بخواهیم نابودی اسرائیل را از اهداف نظام حذف کنیم اصلا نظام جمهوری اسلامی باقی نخواهد ماند.

 وی خاطر نشان ساخت:  این وظیفه تک‌تک ما در جایگاه حقیقی و حقوقی است که در بحث یوم‌الله قدس کار کنیم اما متاسفانه واقعیت این است که برخی از دستگاه‌ها هیچ قدمی در این زمینه بر نمی‌دارند.

رضایی تصریح کرد: اگر دیدگاه صهیونیست و عقاید وحشتناکشان به درستی بیان شود همه افراد در هر دین و مذهبی که باشند حتی اگر دینی هم نداشته باشند بر این باور می‌رسند که این رژیم باید کاملا ریشه کن و نابود شود.

مشاور عالی و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان تصریح کرد: برای دستیابی به اهداف در این حوزه باید از جوانان فرهیخته بیشتر بهره بگیریم.

وی با اشاره به توسعه علم و فناوری و گسترش ابزارهای اطلاع‌رسانی نوین در دنیا افزود: امروز تریبون‌های سنتی جوابگوی تنویر افکار عمومی نیست دوستان روحانیون کار می‌کنند اما نیاز به گام‌های اساسی در این حوزه هستیم.

وی به تلاش‌های گسترده دشمنان در حذف ارزش‌های دینی از جمله روز قدس گفت: هجمه علیه روز قدس و عادی‌سازی چهره اسرائیل از سوی حامیان این رژیم منحوس هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود، اما در مقابل اقدامات برای خنثی شدن این هجمه‌ها کم و ضعیف است.

وی خاطرنشان کرد: روز قدس متاسفانه به یک موضوع شعاری تبدیل شده است اینکه فقط شعار نابودی اسرائیل بدهیم کافی نیست مهم‌ترین گام در این راستا بیان دیدگاه‌ها و اهداف و نظریه‌های ضد بشریت صهیونیسم است.

وی اذعان داشت: کار در بحث قدس در رسانه‌ها انجام می‌شود اما نیاز به کارهای بنیادی در این خصوص داریم باید به میان دانشجویان و اساتید رفت و از ظرفیت آنها بیش از پیش بهره گرفته شود.

پایان پیام/


آخرین کتاب ها