بیش از 7800 بسته معیشتی و بهداشتی بین خانواده‌های نیازمند سقز توزیع شد
1399/2/31
بیش از 7800 بسته معیشتی و بهداشتی بین خانواده‌های نیازمند سقز توزیع شد
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز گفت: 7هزار و ۸۶۰ بسته معیشتی، بهداشتی و غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان و در طول دوران شیوع کرونا توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین و به نقل از خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام برومند رازیانی امروز در گفتگویی اظهار کرد: هفت هزار و ۸۶۰ بسته معیشتی، بهداشتی و غذای گرم بین نیازمندان شهرستان سقز توزیع شده که شامل ۶۰۰ بسته معیشتی، یک‌هزار و ۲۶۰ پرس غذای گرم، بیش از ۲ هزار بسته بهداشتی و تهیه و توزیع ۴ هزار ماسک بوده است.

وی بیان کرد: امروز نیز ۱۱۵ بسته معیشتی با همکاری کانون فرهنگی تبلیغی فرزانگان و حسینه سقز تهیه و بین نیازمندانی که تحت پوشش ارگان‌های حمایتی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) نیستند در راستای پویش افطاری به نیازمندان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه افراد نیازمند واقعی را از طریق کانون‌های فرهنگی تبلیغی و ائمه جماعت شهرستان سقز شناسایی کردیم، افزود: در طول شیوع کرونا در این شهرستان در چند مرحله بیش از ۶۰۰ بسته معیشتی، ۲ هزار بسته بهداشتی و ۴ هزار ماسک، بین نیازمندان سقزی توزیع شده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی سقز با بیان اینکه ارزش ریالی بسته‌های معیشتی بین ۲ تا ۳ میلیون ریال برآورد شده است، یادآور شد: این بسته‌ها شامل برنج، روغن رب، حبوبات، ماکارونی، قند و شکر و دیگر اقلام غذایی است.

حجت‌الاسلام رازیانی یادآور شد: یک‌هزار و ۲۶۰ پرس غذای گرم در قالب پویش تهیه افطاری در چند مرحله بین خانواده‌های نیازمند سقزی در ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع شده است که این کمک‌ها در آینده همچنان ادامه دارد.

وی به فعالیت کانون‌‌های فرهنگی تبلیغی، هیات‌های مذهبی و فعالین قرآنی در راستایی تهیه و توزیع کمک‌های انسان دوستانه در سقز اشاره کرد و گفت: این کانون‌ها در همان اوایل کرونا، محلات سقز را با استفاده از مواد ضدعفونی، گندزدایی کردند.

وی تولید و نمایش برنامه پرمحتوای شبکه آنتی ویروس در فضای مجازی سقز را یکی از فعالیت‌های مهم در راستای ایجاد هیجان و شور و نشاط خانواده‌هایی که در خانه ماندند برشمرد و گفت: این برنامه با همکاری اداره تبلیغات اسلامی سقز بیش از ۴۰ آیتم برنامه طنز را تولید و به نمایش درآورد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز در پایان همچنین به برگزاری چندین برنامه فرهنگی، هنری، قرآنی، مذهبی در طول ایام کرونا در شهرستان سقز اشاره کرد.

انتهای پیام

آخرین کتاب ها