بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت روز قدس
1399/3/1
بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت روز قدس
سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کردند.
متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:
روز قدس روزفلسطین نیست، روز اسلام است.   امام خمینی(ره)

روز قدس میراث گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی است. روزی که تمامی خدعه ها و توطئه های جبهه شیطانی استکبار و در راس آن صهیونیزم بین الملل رنگ می بازد و نقش برآب می شود.
انتخاب هوشمندانه امام راحل (ره) در این نامگذاری تاریخی که خود تاریخ ساز خواهد شد باعث گردید چهره این غده سرطانی در دنیا منفورتر از دیروزش باشد
فلسفه روز قدس در آینه اندیشه امام(ره) پایان بخشیدن به تمامی ظلم ظالمان و مستکبران بر مستضعفان جهان است و نماد و تبلور ظلم ظالم، اشغال بیت المقدس شریف و سرزمین آباء و اجدادی فلسطینیان توسط قدمهای منحوس صهیونیستهای کودک کش می باشد . امروز بعد از گذشت چهار دهه از این نامگذاری راهبردی و میمون ملتهای خسته از ظلم و مستضعفان جهان به طور خاص و همه مردم جهان به طور عموم پی به چهره منحوس و پلید رژیم اشغالگر قدس برده اند. اوضاع امروز منطقه غرب اسیا  و به خصوص جبهه مقاومت اسلامی این نوید را به ملت مسلمان فلسطین  می دهد که این رژیم اشغال گر  درحال سپری کردن سالهای آخر عمر ننگین خود می باشد.
این سیل خروشان که به راه افتاده و چهل سال است که طی مسیر می کند ریشه ظلم را خواهد خشکاند و در این راه از تقدیم و قربانی کردن عزیزترین کسانش همانند شهیدان سلیمانی و ابومهندس عزیز و هزاران نفر از این فلسفه عشق دریغ نخواهد کرد.
و در آخر مدعیان و منادیان دروغین حقوق به اصطلاح بشر آمریکایی که داعیه صلح و همزیستی مسالمت آمیز در جهان را دارند، چشمان خود را همچنان بر جنایت ها و اقدامات هولناک رژیم کودک کش صهیونیس بسته اند بدانند که "فلسطین پاره تن اسلام است" و وعده صادق خداوند یعنی بازپس گیری آنان نزدیک شده است و دور نیست آن زمان که نام و نقشه رژیم اشغالگر قدس یعنی اسرائیل از صفحه روزگار و صفحه نقشه های جغرافیایی محو شود.
"نصرمن الله و فتح القریب"
سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس استان کردستان

آخرین کتاب ها