روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار انقلاب اسلامی است
1399/3/1
علما و روحانیون ، ائمه جمعه و جماعات مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دهگلان در قالب صدور بیانیه‌ای؛
روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار انقلاب اسلامی است
ائمه جمعه و جماعات مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دهگلان با صدور بیانیه‌ای عنوان کرده‌اند: روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ائمه جمعه و جماعات مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دهگلان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس ضمن گرامیداشت این روز عنوان کرده اند روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

متن بیانیه به شرح ذریل می باشد:

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است .

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند. با توجه به شهادت سردار سرافراز جبهه ی مقاومت حاج قاسم سلیمانی ،امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند .

ما ائمه ی جمعه و جماعت، طلاب و مدرسین و کارکنان مرکزبزرگ اسلامی شهرستان دهگلان در آستانه روز جهانی قدس ، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی در روز جمعه دو خرداد ماه 99 (آخرین جمعه ماه مبارک رمضان 1441)  راس ساعت 12 به طور زنده شنوای فرمایشات رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی بوده و به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت حضور در راهپیمایی، با موضع گیری و سخنرانی در نماز های جمعه و عید سعید فطر جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی را محکوم خواهیم نمود


آخرین کتاب ها