مسئله فلسطین و مبارزه با صهیونیست محور اتحاد و دغدغه همه مسلمانان بوده و خواهد بود
1399/3/3
بیانیه مشترک ؛
مسئله فلسطین و مبارزه با صهیونیست محور اتحاد و دغدغه همه مسلمانان بوده و خواهد بود
نماینده ولی فقیه در استان کردستان ، نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری و استاندار کردستان در یک بیانیه مشترک تاکید کردند:مسئله فلسطین و مبارزه با صهیونیست محور اتحاد و دغدغه همه مسلمانان به خصوص مردم همیشه در صحنه کردستان بوده و خواهد بود

بسم الله الرحمن الرحیم
ماه مبارک رمضان آغاز بندگی و مهمانی خداست که با درایت حکیمانه معمارکبیر انقلاب برای تداوم دادن محورمقاومت و حمایت از مظلومین  در سراسر جهان ، جمعه آخر ماه رمضان را «روز قدس» نامیدند و رنگ استکبار ستیزی و حمایت از مظلوم، که حقیقت این ماه می باشد را جلوه ای ویژه بخشید.
روز قدس ،روزی است که  مسلمین و آزدای خواهان جهان برای صف بندی عدل در مقابل ظلم، از شرقی ترین سرزمین ها تا غربی ترین نفاط جهان به پا می خیزند.
امروز پس از گذشت 42 سال از نام گذاری روز قدس آرزوی محور مقاومت از بین بردن رژیمی کودک کش است و این هدف نه تنها کم رنگ نشده بلکه از نسلی به نسل دیگر با شور و شعف بیشترمنتقل شده و اگر چه  امسال مردم نمی توانند به دلیل جلوگیری از ابتلا به ویروس منحوس کرونا به خیابان ها بیایند و همچون سالیان گذشته از ملت مظلوم فلسطین حمایت کنند ولی دست از حمایت خود نکشیده اند واز طرق مختلف به خصوص فضای مجازی انزجار و عصبانیت خود را از ظلمی که بیش از هفت دهه در حق مردم فلسطین اتفاق افتاده اعلام داشته اند و ثابت کرده اند که مسئله فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است.
مسئله فلسطین و مبارزه با صهیونیست محور اتحاد  و دغدغه همه مسلمانان به خصوص مردم همیشه در صحنه کردستان بوده و خواهد بود و همه ساله با زبان روزه در گرما و سرما با حضور گرم خود بر پیروی از آرمان ها امام راحل و رهبر کبیر انقلاب تاکید نموده اند و امسال هم برای حمایت خود از مردم فلسطین تمام همت خود را به کار بسته اند.
اینجانبان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده تاکید می کنیم که مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان است که در قلب همه امت اسلامی جای دارد و حمایت از مردم ستمدیده فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام می باشد و به هیچ وجه از خاطر مومنان روزه دار  و آزادی خواهان جهان فراموش نخواهد شد.

سید محمد حسینی شاهرودی؛نماینده ولی فقیه در استان کردستان ،فایق رستمی؛ نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری و ؛بهمن مرادنیا؛ استاندار کردستان
استاندار

آخرین کتاب ها