بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی برای پاسخگویی به مطالبات مخاطبین
1399/4/3
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور
بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی برای پاسخگویی به مطالبات مخاطبین
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور کشور با بیان اینکه نباید اجازه دهیم شیوع کرونا ویروس ما را از مسیر برنامه‌ها، اهداف و چشم‌اندازهای مرکز بزرگ دور کند، گفت: باید با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی و تولید محتوای مناسب در این فضا مطالبات جامعه مخاطب را پاسخ دهیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام حسن منتظری  در جلسه استانی دفاتر مرکز بزرگ اسلامی شهرستان‌های استان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد،  دهه کرامت را به همه مسلمانان جهان تبریک گفت و اظهار کرد: خداوند به برکت این ایام بلاها را از سرجهان بشریت کم کند.
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تصریح کرد: امیدواریم به حرمت و برکت اهل بیت(س) خداوند بلاها به ویژه شر ویروس کرونا را از سر جهان بشریت کم و ریشه این بیماری را بخشکاند.
وی افزود: با وجود ضرورت برگزاری جلسات هم‌اندیشی در راستای اجرای برنامه‌ها و هماهنگی‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس نشست‌ها را حذف کردیم.
وی اذعان کرد: با تلاش‌هایی که صورت گرفت امکان برگزاری این نشست‌ها در بستر فضای مجازی به وسیله ویدیو کنفرانس فراهم شده و امیدواریم این ظرفیت بتواند زمینه را برای هماهنگی‌های بیشتر فراهم سازد.
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با بیان اینکه نباید اجازه دهیم شیوع کرونا ویروس ما را از مسیر برنامه‌ها، اهداف و چشم‌اندازهای مرکز بزرگ دور کند، گفت: باید با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی و تولید محتوای مناسب در این فضا مطالبات جامعه مخاطب را پاسخ دهیم.
حجت‌الاسلام منتظری از زحمات دفاتر مرکز بزرگ در شهرستان‌های مختلف در راستای رفع مشکلات اقتصادی جامعه روحانیون تقدیر کرد و گفت: تعطیل شدن مساجد به دلیل شیوع ویروس کرونا بخشی از درآمدهای جامعه روحانیون را که از طریق مردم تامین می‌شد خود به خود حذف کرده است.
وی افزود: مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برای جلوگیری از فشار اقتصادی به جامعه روحانیون در شرایط کرونایی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف از جمله عنایت مقام معظم رهبری ، اعتبارات داخلی، کمک دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور ، بسته‌های حمایتی سپاه و غیره اقدامات خوبی در راستای حمایت از این قشر انجام داده است.
وی اضافه کرد: تا این لحظه چهار مرحله کمک‌های مومنانه در بین جامعه روحانیون که از تمکن مالی کمتری برخوردار بودند توزیع شده است.
وی اظهار کرد: نمازهای جمعه و جماعت با گذشت چندین ماه از شیوع ویروس کرونا در سطح استان تعطیل است و در حال حاضر با توجه به بازگشایی برخی اماکن در صورت وضعیت سفید داشتن با هماهنگی با فرماندار نمازهای جمعه و جماعت برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها