دشمنان با ترویج اعتیاد در بین جوانان دنبال ضربه زدن به جامعه اسلامی هستند
1399/4/3
فرمانده انتظامی استان کردستان:
دشمنان با ترویج اعتیاد در بین جوانان دنبال ضربه زدن به جامعه اسلامی هستند
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: دشمنان با ترویج اعتیاد در بین جوانان دنبال ضربه زدن به جامعه اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آوای امین، سردار علی آزادی در دیدار با فرمانده انتظامی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان با بیان اینکه موضوع اعتیاد به موادمخدر توطئه استکبار جهانی است، اظهار داشت: دشمنان از طریق آلوده‌کردن جوانان به این معضل، قصد به ‌چالش کشیدن جامعه اسلامی را دارند.
وی افزود: با ورود آمریکا به کشور افغانستان میزان تولید مواد مخدر چند برابر افزایش داشته و این نشان می‌دهد که موضوع مواد مخدر توطئه استکبار جهانی است.
فرمانده انتظامی استان کردستان خاطرنشان کرد: امروز ایران به‌عنوان یکی از کشورهای استکبارستیز در عرصه مقابله جهانی با پدیده شوم مواد مخدر از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون 3 هزار و 800 شهید و بیش از 12 هزار جانباز در حوزه مبارزه با قاچاق مواد مخدر را تقدیم نظام اسلامی کرده است.
وی با بیان اینکه بهترین روش برای مبارزه با این معضل اجتماعی، «شناخت علمی چگونگی و چرایی این مسئله و ارائه راهکارهای علمی و عملی برای کاهش آن» است تصریح کرد: برای مبارزه جدی با مواد مخدر نیازمند بسیج همگانی و ارتقاء استراتژی فرهنگی و بالا بردن میزان آگاهی‌های عمومی هستیم.
سردار آزادی از همه رسانه‌های جمعی، سازمان‌ها، دستگاه‌ها و خود مردم خواستار شد که در راستای مبارزه با مواد مخدر با پلیس همکاری کنند.

آخرین کتاب ها