6 روحانی اهل سنت در کردستان دارفانی را وداع گفتند
1399/4/7
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور:
6 روحانی اهل سنت در کردستان دارفانی را وداع گفتند
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت:متاسفانه 6 روحانی اهل سنت طی یک ماه اخیر دارفانی را وداع گفتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی اهل سنت از کردستان، حجت الاسلام منتظری اظهار کرد: روحانیون و علمای دینی منادیان و هدایت کنندگان فکری جامعه هستند و در طول تاریخ نقش مهمی در آگاه سازی مردم داشته‌اند.
وی تصریح کرد: در شرایط کرونایی اخیر نیز روحانیون در سراسر کشور و استان کردستان با تشویق خیرین نقش مهمی در جمع آوری برای کمک به مردم نیازمند داشتند.
مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اظهار کرد: متاسفانه 6 نفر از روحانیون برجسته استان طی یک ماه گذشته دار فانی را وداع گفتند که مرگ چهار نفر از این عزیزان براثر ابتلا به ویروس کرونا بوده است.
حجت الاسلام منتظری با بیان تاسف از اینکه ماموستا سید مجیدعبدالرحمان، ماموستا سیدمحمد صالح کریمی، ماموستا جلال شافعی و ماموستا محمد امین رستمی از روحانیون اهل سنت شهرستان سقز طی این مدت بر اثر ابتلا به ویروس کرونا دارفانی را وداع گفتند، خاطرنشان کرد: متاسفانه ماموستا محمد تنهایی و ماموستا خالد افصحی از علمای اهل سنت شهرستان سنندج نیز در این مدت به مرگ طبیعی به دیار باقی کوچ کردند.
وی ضمن تسلیت مرگ این عزیزان و آرزوی صبر برای خانواده‌های ایشان، عنوان کرد: امیدواریم خداوند در سایه لطف و کرم بی نهایت خود هرچه زودتر شر این ویروس را از جهان بشریت کم کند.
انتهای پیام/


آخرین کتاب ها