دشمنان انقلاب توان هیچ توطئه‌ای علیه نظام را ندارند
1399/4/7
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج
دشمنان انقلاب توان هیچ توطئه‌ای علیه نظام را ندارند
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج گفت: دشمنان انقلاب به برکت وجود نیروهای مسلح معتقد، توانمند و همیشه در عرصه توان هیچ توطئه‌ای علیه نظام را ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا بهمنی عنوان کرد: امروز می‌بینیم عده‌ای فریب‌خورده با پولی که از دشمنان می‌گیرند علیه انقلاب اسلامی توطئه می‌کنند که اقدامات سپاه برای حفظ امنیت منطقه و مقابله با عناصر ضدانقلاب بیانگر آن است که دشمنان نظام و انقلاب اسلامی نمی‌توانند اقدامی عملی علیه ما انجام دهند.
وی اعلام کرد: سپاه در هر شرایطی نماد اقتدار و عظمت ایران است و رزمایش‌هایی که انجام می‌دهد بیانگر توانمندی‌های این نیروی انقلابی و مردمی است.
ماموستا بهمنی اظهار کرد: سپاه پاسداران نمادی از امنیت و آرامش کشور است و جایگاه سپاه در کشور به‌گونه‌ای است که امام راحل فرموده‌اند اگر سپاه نبود خبری از کشور هم نبود.
وی افزود: این جمله حضرت امام خمینی(ره) مسئولیت‌آور بوده و تاکیدهای مکرر ایشان بر بقا و تقویت سپاه گویای اعتقاد و اعتماد عمیق ایشان به این نهاد انقلابی است.
ماموستا بهمنی رزمایش «اقتدار شهدای کرد مسلمان نیروی زمینی سپاه» در کردستان را اقدامی ارزشمند برای ثبات امنیت منطقه عنوان کرد و افزود: سپاه در دو رزمایش اقدامی ارزشمند و قابل تحسین را انجام داد که موجب سربلندی و اقتدار کشور و منطقه است.
 
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج اذعان کرد: یک رزمایش سپاه در قالب کمک مومنانه به مردم منطقه به ویژه در این ایام شیوع ویروس کرونا بود و رزمایش دیگر سپاه در قالب تقویت امنیت منطقه در برابر ضدانقلاب است.
وی با بیان اینکه جامعه روحانیت استان کردستان پشتیبان سپاه بیت‌المقدس و رزمایش‌ها و اقدمات این نهاد انقلابی هستند، اظهار کرد: تمامی تلاش‌های این مجموعه ارزشی در استنان کردستان به فرماندهی سردار حسینی را ارج می‌نهند

آخرین کتاب ها