زوال و نابودی آمریکا و افول تمدن غربی نزدیک است
1399/4/8
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج
زوال و نابودی آمریکا و افول تمدن غربی نزدیک است
مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج گفت: با رویکردی که آمریکا در برگرفته بی‌شک شاهد زوال و نابودی این کشور و افول آمریکا و تمدن غربی خواهیم بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا اقبال بهمنی اظهار کرد: باتوجه به اینکه در اساس حکومت آمریکا برمبنای ظلم و ستم و چپاول سایر ملت‌ها بنا شده است دخالت آمریکا در خاورمیانه بیانگر نقض حقوق بشر توسط این کشور است و هیچگاه نمی‌تواند مدافع حقوق بشر باشد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در گذشته نیز به برده‌داری پرداخته است، افزود: آمریکا تنها به دنبال منافع خود بوده و هیچگاه نمی‌تواند مدافع حقوق بشر باشد.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا در هر شرایطی علیه مردم کشورهای مختلف جهان برخواسته و در مرحله بعدی مسیر برخورد علیه مردم خود را دربر گرفته است به گونه‌ای که از رسانه‌ها می‌بینیم مردم آمریکا امروز به گروگان گرفته می‌شوند و چیزی به نام حقوق بشر در آمریکا معنا و مفهومی اساسی ندارد.

امام جمعه موقت سنندج عنوان کرد: آمریکا آنچه را که در پی گرفته بی‌عدالتی، ظلم و ستم علیه مردم کشورهای مختلف جهان و مردم کشور خودش است و نمی‌تواند حامی حقوق بشر باشد.

ماموستا بهمنی اعلام کرد: اعتراضات مردم آمریکا نشان می‌دهد که مردم  این کشور به ظلم و ستم‌های آمریکا پی برده‌اند، بنابراین دولت آمریکا باید به خود بیاید و راه و روش اساسی را داشته باشد.

وی اضافه کرد: با رویکردی که آمریکا در برگرفته بی‌شک شاهد زوال و نابودی این کشور و افول آمریکا و تمدن غربی خواهیم بود.

وی در پایان با بیان اینکه آمریکا در عین حال و با بی‌شرمی تمام بزرگترین مدعی اعاده حقوق بشر برای ملت‌های جهان است، عنوان کرد: بی‌شک امروز بر همه آشکار است که آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان به شمار می‌رود.

آخرین کتاب ها