پیام تسلیت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در پی درگذشت امام جمعه کامیاران
1399/4/14
پیام تسلیت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در پی درگذشت امام جمعه کامیاران
مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، دبیرخانه ائمه جمعه و شورای افتاء استان کردستان با صدور پیامی درگذشت ماموستا توفیق قربانی امام جمعه کامیاران را تسلیت گفتند.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، دبیرخانه ائمه جمعه و شورای افتاء استان کردستان با صدور پیامی درگذشت ماموستا توفیق قربانی امام جمعه کامیاران را تسلیت گفتند.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
رحلت جانسوز عالم وارسته جناب حاج ماموستا ملا توفیق قربانی امام جمعه محترم کامیاران را به محضر روحانیت معظم کردستان، مردم فهیم و همیشه در صحنه کامیاران ،فرزندان و خانواده مکرم ایشان تسلیت و تعزیت عرض می نمائیم این عالم بزرگوار سالیان متمادی در کسوت علم و فقه مشغول تدریس و افتاء و محل رجوع مردم متدین آن شهرستان بود که در سنگر محراب و مسجد و دفاع از آرمانهای نظام مقدس انقلاب اسلامی و منویات رهبر فرزانه انقلاب از جمله روحانیون متعهد و مقید و از ستون های نظام مقدس انقلاب در کردستان بودند.

حاج ماموستا قربانی از شاگردان مبارز شهید بزرگوار ملا زین الدین فخری بودند که همانند ایشان تا آخرین لحظات عمر شریفشان از اسلام ناب محمدی ص و آرمانهای امام راحل ره و مقام معظم رهبری حمایت نموده و در خطبه های پر بار خود همواره مکر و کید دشمنان را به مردم خداجو گوشزد می نمود.

در پایان از خداوند منّان برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای همه بازماندگان صبر و اجر خواستاریم
مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور،دبیرخانه ائمه جمعه ،شورای افتاء استان کردستان

گفتنی است؛ماموستا قربانی امام جمعه کامیاران متولد سال ۱۳۳۰ و زاده روستای بزوش کامیاران بودند که امروز بر اثر ابتلا به کرونا ویروس در سن ۶۹ سالگی دارفانی را وداع گفت.

پیکر این عالم دینی به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن و در زادگاهش روستای بزوش از توابع کامیاران به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/

 


آخرین کتاب ها