فرماندار و امام جمعه اهل تشیع کامیاران درگذشت امام جمعه کامیاران را تسلیت گفتند
1399/4/14
طی پیامی؛
فرماندار و امام جمعه اهل تشیع کامیاران درگذشت امام جمعه کامیاران را تسلیت گفتند
فرماندار و امام جمعه اهل تشیع کامیاران در پی ارتحال حاج موستا قربانی امام جمعه اهل سنت این شهرستان با صدور پیام مشترکی درگذشت این عالم دینی را تسلیت گفتند.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین؛ مسعود الماسی فرماندار و حجت الاسلام احمد زارعی امام جمعه اهل تشیع کامیاران در پی ارتحال حاج موستا قربانی امام جمعه اهل سنت این شهرستان با صدور پیام مشترکی درگذشت این عالم دینی را تسلیت گفتند.

بازگشت همه به سوی اوست

در گذشت عالم شایسته و مردمی امام جمعه محترم شهرستان کامیاران موجب تاسف و تاثر گردید.

مرحوم حاج ماموستا قربانی که عمری را در راه خیر وصلاح مردم و جامعه اسلامی صرف کرد، در طول حیات پربرکت خود، در مسیر اعتلای اسلام عزیز و گسترش فرهنگ تقریب و احیای امت واحده اسلامی گام‌های موثر و مستحکمی را برداشت وهمواره پشتیبان انقلاب، نظام، رهبری و مورد علاقه واحترام مردم بود.

یقیناً فقدان ایشان ضایعه ای دردناک برای استان است و کردستان گوهری ارزشمند را در عرصه همدلی، همزبانی و وحدت از دست داده است.

اینجانبان این ضایعه بزرگ را به علماء و مردم استان کردستان مخصوصا مردم خوب کامیاران وخانواده معزز آن عالم ربانی تسلیت عرض نموده و از خدای منان علو درجات برای آن مرحوم وبرای مردم استان و شهرستان، بازماندگان و فرزندان محترم ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نماییم.

 


آخرین کتاب ها