اعضای شورای افتا، امام جمعه، مسئول وکارکنان مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان درگذشت امام جمعه کامیاران را تسلیت گفتند.
1399/4/14
طی پیامی؛
اعضای شورای افتا، امام جمعه، مسئول وکارکنان مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان درگذشت امام جمعه کامیاران را تسلیت گفتند.
اعضای شورای افتا، امام جمعه، مسئول وکارکنان مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان، در پیامی درگذشت حاج ماموستا توفیق قربانی امام جمعە کامیاران را به عموم مردم کردستان، دوستداران و خانوادە آن مرحوم تسلیت گفتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان؛ اعضای شورای افتا، امام جمعه، مسئول وکارکنان مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان، در پیامی درگذشت حاج ماموستا توفیق قربانی امام جمعە کامیاران را به عموم مردم کردستان، دوستداران و خانوادە آن مرحوم تسلیت گفتند.
متن پیام فوق چنین است:
بسم الله الرحمن الرحیم
(انالله و انا الیه راجعون)
«العلماء باقون مابقی الدهر»
درگذشت عالم جلیل القدر جناب حاج ماموستا ملا توفیق قربانی امام جمعه محترم شهرستان کامیاران موجب تأثر و تألم مردم متدین منطقه گردید. این روحانی بزرگوار که سالیان طولانی عمر پربرکت خود را در کمال اخلاص و تقوی در مسیر تحصیل و تدریس و تبلیغ دین مبین اسلام و بیان احکام منور نبوی و وحدت و تقریب مذاهب امت اسلامی سپری نموده است.
این ضایعه تاسف بار را محضر مبارک نماینده مکرم ولی فقیه حضرت آیت الله حسینی شاهرودی و جامعه روحانیت، مدرسین، طلاب وخانواده محترم ایشان تسلیت، و از خداوند منان رحمت واسعه الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی را برای بازماندگان خواهانیم .

اعضای شورای افتا، امام جمعه، مسئول وکارکنان مرکز بزرگ اسلامی شهرستان مریوان

آخرین کتاب ها