ترویج فرهنگ اهدای عضو در جامعه ضروری است/استفاده از تریبون مساجد برای ترویج فرهنگ اهدای عضو
1399/4/19
امام جمعه سنندج
ترویج فرهنگ اهدای عضو در جامعه ضروری است/استفاده از تریبون مساجد برای ترویج فرهنگ اهدای عضو
امام جمعه سنندج با بیان اینکه فرهنگ اهدای عضو باید در جامعه نهادینه شود، گفت: جامعه روحانیون و علمای دین نیز در سنگر مسجد برای ترویج این امر از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، ماموستا فایق رستمی در اولین جلسه تاسیس شعبه انجمن اهدای عضو ایرانیان در استان کردستان که با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان و در محل سالن همایش پردیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد، اظهار کرد: خدمات ارزنده کادر بهداشت و درمان در ایام کرونا قابل تقدیر است و نقش مهم این عزیزان در تامین سلامت جامعه بیش از پیش برای مردم عیان شد.
وی خاطرنشان کرد: جامعه پزشکی با ایثار و از خودگذشتگی در این روزهای سخت یاور مردم بوده و هستند، اقدامات آنان شایسته تقدیر است.
ماموستا  رستمی با بیان اینکه خدمت به بشریت را از جمله رسالت عمده روحانیون و علما برشمرد و گفت: فرهنگ اهدای عضو باید در جامعه نهادینه شود.
وی خاطرنشان کرد: جامعه روحانیون و علمای دین نیز در سنگر مسجد برای ترویج این امر از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد
وی بابیان اینکه دین مبین اسلام به عنوان سندی کامل به همه علوم پرداخته است، افزود: سعادت بشر در سایه ایثار، فداکاری و گذشت میسر می‌شود که فرهنگ اهدای عضو یکی از این توفیقات است که باید قدردان آن باشیم.
ماموستا رستمی در پایان اظهار کرد: فعالیت در راه خدمت به بشریت در درگاه خداوند مقبول و قابل پسند است در این مسیر همه ما باید خدمتگزاران لایقی باشیم.

آخرین کتاب ها