کار فرهنگی مداوم لازمه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه است/ اقدامات سلبی در مباحث فرهنگی اثربخش نیست
1399/4/19
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:
کار فرهنگی مداوم لازمه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه است/ اقدامات سلبی در مباحث فرهنگی اثربخش نیست

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: کار فرهنگی مداوم لازمه ترویج و نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان محمود الله‌مرادی عصر امروز در نشست امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد با بیان اینکه جایگاه حجاب و عفاف از نظر دین برای مردم تبیین شود، اظهار کرد: ۲۴ اداره در شورای عالی انقلاب فرهنگی متولی فریضتین امر به معروف و نهی از منکر و موضوع مهم حجاب و عفاف هستند که فعالیت‌های آنها باید به سمت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف باشد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: اگر می‌خواهیم حجاب و عفاف در جامعه نمود داشته باشد باید مداوم کار فرهنگی انجام دهیم تا اثرگذاری لازم داشته باشد
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تصریح کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم تا فرهنگ ارزشی حجاب و عفاف در جامعه را ترویج دهیم.
الله مرادی با بیان اینکه اقدامات متعدد فرهنگی زیادی در استان انجام می گیرد ولی متاسفانه این اقدامات انسجام ندارد، اضافه کرد: باید به این نکته توجه داشت که اثرات کارهای فرهنگی طولانی‌مدت است و لذا نیاز به برنامه‌ریزی فرهنگی دراز مدت و مستمر دارد.
وی با تاکید براینکه کار سلبی در مباحث فرهنگی موثر نیست، خاطرنشان کرد: نیاز به کار ایجابی در این حوزه داریم که این مهم هم هزینه‌بر است.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خاطرنشان کرد: فریضه حجاب و عفاف از آن دست کارهاست که نیاز به توجه بیشتری دارد و دستگاه ها باید براساس آنچه شورای عالی انقلاب فرهنگی که بالاترین مرجع تصمیم‌گیری است اعلام کرده وظایف خود را انجام دهند.

آخرین کتاب ها