دستگاه‌های اجرایی، دستورالعمل‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی را بولد کنند/ضرورت استفاده از فضای مجازی در ترویج حجاب و عفاف
1399/4/19
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان
دستگاه‌های اجرایی، دستورالعمل‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی را بولد کنند/ضرورت استفاده از فضای مجازی در ترویج حجاب و عفاف
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: همه دستگاه‌ها اجرایی در بولدکردن دستورالعمل‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی متناسب با وضعیت و شرایط استان، باید ورود و تلاش کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حسین خوش‌اقبال در نشست امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که با محوریت حجاب و عفاف در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، اظهار کرد: این جلسات می‌تواند بهترین ظرفیت در راستای ارائه راهکارهای مناسب در ترویج و فرهنگ‌سازی حجاب و عفاف در جامعه باشد.
وی خاطرنشان کرد: 40 سال از انقلاب اسلامی می گذرد و همه ما خودمان از ابتدای انقلاب تا امروز با انقلاب جلو آمده‌ایم ؛ اما برخی سیاه‌نمایی‌ها با واقعیت‌ها همخوانی ندارد.
خوش‌اقبال اضافه کرد: همه دستگاه‌ها در بولدکردن دستورالعمل‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی متناسب با وضعیت و شرایط استان باید ورود و تلاش کنند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: دستگاه‌ها باید در راستای اجرای برنامه‌ها و دستورالعمل‌هایی که ابلاغ شده اهتمام جدی داشته باشند.
وی تصریح کرد: نظارت جدی مدیران در ادارات و بزرگان خانواده‌ها بر لزوم رعایت حجاب و عفاف ضروری است، اگر هر کدام از ما از خانواده‌های خود شروع کنیم این مهم در جامعه بسط و گسترش پیدا خواهد کرد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اظهار کرد: برجسته کردن نقاط مثبت فرهنگی در طول عمر 40 ساله انقلاب از دیگر ضرورت‌هایی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
خوش‌اقبال گفت: با گذشت سال‌ها از دفاع مقدس احساس می‌کردیم دیگر فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت در جامعه وجود ندارد، اما نسلی که به عنوان مدافع حرم جلوی دشمنان سینه سپر کردند و مدافعین سلامت که در جنگ با کرونا تلاش و ایثار می‌کنند از نسل‌های امروز انقلاب هستند.
وی با بیان اینکه شرایط امروز جامعه ما از لحاظ اقتصادی، معیشتی، گرفتاری و تنگناها مطلوب نیست، اضافه کرد: اگر مقداری سنجیده‌تر عمل نکنیم ممکن است این شرایط حادتر شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تاکید کرد: باید طوری حرکت کنیم که کارهای خوب نظام و خدمات دولت بیش از پیش برای مردم بیان شود و با این کار زمینه را برای افزایش سطح اعتماد و امید در جامعه فراهم سازیم.
وی استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را ضروری خواند و گفت: از فضای مجازی در زمینه آموزش و آگاه‌سازی خانواده‌ها باید استفاده حداکثری صورت بگیرد و در این زمینه غافل نباشیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: برنامه‌ریزی مدون جامع متناسب با شرایط امروز جامعه برای ترویج و تعمیق اهمیت حجاب و عفاف ضروری است.

آخرین کتاب ها