فرزندان نونهال طلاب و روحانیون سوره کوثر را نقاشی می کنند
1399/4/19
فرزندان نونهال طلاب و روحانیون سوره کوثر را نقاشی می کنند
طی یک مسابقه فرزندان نونهال طلاب و روحانیون سوره کوثر را نقاشی می کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت الاسلام شهسواری طی گفتگویی اظهار کرد: قرآن برای تمام زوایای زندگی انسان ها برنامه دارد و انس گرفتن با این کتاب الهی موجب سعادتمندی انسان در دنیا و آخرت می شود.

وی اضافه کرد: تولید محتواهای قرآنی متناسب با شرایط سنی مختلف و بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی از مهمترین اولویت های معاونت فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی است.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تصریح کرد: تقویت انس با قرآن کریم و تربیت قرآنی جامعه از مهم‌ترین نیازهای امروز است که باید در قالب برنامه های مختلف دنبال شود.

شهسواری با بیان اینکه سن کودکی بهترین زمان برای نهادینه کردن فرهنگ ها است، گفت: اگر افراد جامعه را از همان سن کودکی به سمت و سوی قرآن و زندگی قرآنی سوق دهیم این فرهنگ به یک فرهنگ همه گیر در جامعه تبدیل می شود.

وی افزود: مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در همین راستا برگزاری برنامه های متعدد از جمله مسابقات قرآنی را با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی، رسانه ها و غیره برای جامعه هدف در رده های سنی برنامه ریزی و اجرا می کند.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اظهار کرد: در همین راستا و با هدف آشنایی کودکان با معانی و مفاهیم آیات قرآن کریم و بیان داستان های قرآن به زبان کودکانه، مسابقه قرآنی ویژه خردسالان «تصویرگری (نقاشی) سوره کوثر» در میان فرزندان نونهال طلاب و روحانیون (سنین 3-10 سال) برگزار  می شود.

شهسواری به مهلت ارسال آثار به این جشنواره نیز اشاره کرد و گفت: پایان مهلت ارسال آثار 10 مردادماه سالجاری است و به نفرات برتر به قید قرعه جوایزی اهداء خواهد شد.

انتهای پیام/
لینک پوستر در سایز بزرگ http://avaye-amin.ir/display?articleId=11114
 

آخرین کتاب ها