اهدای ۳۲ فقره جهیزیه به زوج‌های نیازمند در کردستان
1399/5/5
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان
اهدای ۳۲ فقره جهیزیه به زوج‌های نیازمند در کردستان
حجت‌الاسلام محمد کاروند گفت: ۳۲ فقره جهیزیه به مناسبت سالروز ازدواج حضرت زهرا(س) و امام علی(ع) به ۳۲ زوج جوان در کردستان اهدا می‌شود.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام محمد کاروند در خصوص اهدای ۳۲ فقره جهیزیه به زوج‌های جوان نیازمند که به مناسبت سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) صورت گرفت، اظهار کرد: این برنامه با عنوان پیوند آسمانی برگزاری و در مجموع ۳۲ فقره جهیزیه در بین زوج‌های جوان نیازمند توزیع می‌شود.
وی گفت: یکی از وظایف سازمان اوقاف و امور خیریه خدمات‌رسانی به اقشار مردم جامعه است.
وی افزود: این اقدام در استان کردستان برای نخستین بار اتفاق می‌افتد.
وی از اهدای ۱۳ فقره جهیزیه از محل موقوفات در شهرستان بانه به زوج‌های نیازمند خبر داد و گفت: در سنندج ۱۰ فقره جهیزیه و شهرستان قروه ۹ فقره در سالروز این وصلت آسمانی در راستای ترویج ازدواج آسان و کمک به زوج‌های نیازمند اهدا می‌شود.
وی افزود: در مجموع ۳۲ فقره جهیزیه به ارزش هر جهیزیه ۱۲ میلیون تومان از محل موقوفات آماده شده و در بین ۳۲ زوج جوان در سه شهرستان سنندج، بانه و قروه توزیع می‌شود.
وی اضافه کرد: زوج‌های جوان شناسایی شده و این جهیزیه‌ها بدون برگزاری مراسم در بین این عزیزان توزیع می‌شود.
وی اضافه کرد: تشکیل شورای امور خیریه از سوی سازمان اوقاف کشور ابلاغ شده که در این راستا از متمکنین جامعه، خیرین و …برای عضویت در این شورا دعوت می‌کنیم.
وی گفت: این شورای امور خیریه در راستای تسهیل ازدواج، اشتغالزایی و…حرکت می‌کند.
وی ایجاد هم‌افزایی در زمینه کمک به نیازمندان و محرومین جامعه را از اهداف مهم این شورا دانست و اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت هرچه بیشتر افراد موثر بتوانیم شاهد اتفاقات خوب در شورای امور خیریه که جلسات آن از این پس به صورت مستمر برگزار می‌شود باشیم.
انتهای پیام

 
 

 

آخرین کتاب ها