ولایتمداری و وحدت‌محوری جزو شاخصه‌های اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است
1399/5/12
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان:
ولایتمداری و وحدت‌محوری جزو شاخصه‌های اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: ولایتمداری، وحدت‌محوری جذب حداکثری همراه با بصیرت و دشمن‌شناسی جزو شاخصه‌های اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات در دیدار هیئت اندیشه‌ورز شورای تبلیغات اسلامی کردستان با نماینده ولی فقیه کردستان با بیان اینکه این شورا یکی از کهن‌ترین و پرسابقه‌ترین نهادهای جمهوری اسلامی است، اظهار کرد:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به منظور تبلیغ اهداف انقلاب اسلامی، ساماندهی حرکت‌های مردمی و ایجاد هماهنگی و انسجام منطقی بین دستگاههای دولتی و اخد تمهیدات به منظور حضور مستمر مردن در پاسداری از دستاوردها و ارزش‌های انقلاب و مواضع نطام جمهوری اسلامی در سال ۵۹ توسط امام راحل تاسیس شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از گذشت چهل سال انقلاب ما با صلابت و به تعبیر مقام معطم رهبری در خط درست و صراط مستقیم حرکت کرده و با لحظه‌شناسی و اقدام به موقع در راستای تقویت جمهوریت و اسلامیت به عنوان دو رکن رکین انقلاب گام برداشته است.

 وی افزود: امروز این شورا همچنان با صلابت در خط درست حرکت می‌کند و ضمن دشمن‌شناسی و تقویت رکن جمهوریت و اسلامیت،  تلاش می‌کند آرمان‌های انقلاب اسلامی را باز تولید و برای قشر جوان جامعه نقش‌آفرینی کند.

وی اضافه کرد: این شورا تلاش دارد در راستای تقویت شناخت عموم به ویژه جوانان نسبت به چرایی و علل پیدایش حوادث انقلاب همچون نهم دی بپردازد تا نظام اسلامی در برابر حوادث و توطئه‌های مشابه در برابر نظام سلطه و ایادی داخلی آنها واکسینه شود.

وی با بیان اینکه ولایتمداری، وحدت‌محوری جذب حداکثری همراه با بصیرت و دشمن‌شناسی جزو شاخصه‌های اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوده و این شورا همواره درصدد بازتولید آرمان‌های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد:  این شورا تلاش می‌کند در راستای تقویت شناخت عموم بویژه جوانان نسبت به چرایی و علل پیدایش حوادث انقلاب و همچنان آئینه‌ای عبرت‌آموز به پژواک رویدادهای مهم و عقبه‌های انقلاب اسلامی و حوادث مهم مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن و 9 دی بپردازد تا نظام اسلامی در برابر حوادث و توطئه‌های مشابه در برابر نظام سلطه و ایادی داخلی آنها واکسینه شود.

حجت‌الاسلام سادات با تاکید بر استفاده از فضای مجازی در ایام مناسبتی به ویژه برنامه‌های عید غدیر خم و داه ولایت گفت: هیئت اندیشه ورز با حضور مدیران همگام با انقلاب تشکیل شده تا در برنامه‌های مختلف از وجود آنها استفاده شود..

آخرین کتاب ها