تاسیس مرکز تخصصی علوم اسلامی اقدامی ارزشمند در حوزه علوم دینی کردستان است
1399/6/17
معاون آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور:
تاسیس مرکز تخصصی علوم اسلامی اقدامی ارزشمند در حوزه علوم دینی کردستان است
معاون آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با بیان اینکه مرکز تخصصی علوم اسلامی در کردستان را از بهترین اقدامات آیت‌الله حسینی شاهرودی عنوان کرد و گفت: تاسیس این مرکز در کردستان یک تاثیر مهمی در حوزه علوم دینی، اندیشه و افکار خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، ماموستا احمدپور در جلسه تکریم رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و نماینده سابق مقام معظم رهبری در کردستان، اظهار کرد: شان این مجلس تکریم از یک دهه تلاش خستگی ناپذیر عزیزی است که طی مدت حضورشان در کردستان منشا خیر و برکات زیادی بوده‌اند.

وی تصریح کرد: پرداخت و بیان آنچه نماینده سابق مقام معظم رهبری در طول یک دهه خدمتشان در کردستان انجام داده‌اند در یک جلسه ممکن نمی‌شود و به حق نمی‌توان آن گونه که سزاوار است حق مطلب را ادا کرد.

معاون آموزش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور افزود: آنچه با تمام وجود حس کردم و دیدم و به کرات شاهد آن بودم نیت خیر نماینده سابق ولی فقیه نسبت به مردم کردستان به ویژه جامعه روحانیون استان بوده است.

ماموستا احمدپور خاطرنشان کرد: تلاش در راستای رفع مشکلات جامعه روحانیون مهم ترین دغدغه نماینده سابق ولی فقیه در کردستان بود و توانستند مشکلاتی را که از دیدگاه روحانیون و ماموستائیان قابل حل نبود را سامان دادند.

وی از آیت‌الله حسینی شاهرودی به عنوان مامنی برای روحانیون اهل سنت نام برد و اظهار کرد: برگزاری جلسات تفسیر با طلاب و روحانیون که همواره با استقبال بسیار خوبی برگزار می‌شد را از کارهای قابل توجه نماینده سابق ولی فقیه در کردستان بود.

معاون آموزش و پژوهش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور تصریح کرد: ایجاد ارتباط عمیق و دوسویه با روحانیون اهل سنت و تواضع و فروتنی در برخورد با روحانیون از دیگر ویژگی‌های آیت‌الله حسینی شاهرودی در طول حضورشان در این استان بوده است.

ماموستا احمدپور تاسیس مرکز تخصصی علوم اسلامی در کردستان را از بهترین اقدامات آیت‌الله حسینی شاهرودی عنوان کرد و گفت: تاسیس این مرکز در کردستان یک تاثیر مهمی در حوزه علوم دینی، اندیشه و افکار خواهد گذاشت.

وی تصریح کرد: تلاش در راستای تبدیل وضعیت همکاران از اقدامات ارزشمند و قابل توجه بوده که واقعا قدردان تلاش‌های نماینده سابق ولی فقیه هستیم.

انتهای پیام/


آخرین کتاب ها