انجام مجاهدت فرهنگی براساس گفتمان رهبری در کردستان را دنبال می کنم
1399/6/26
نماینده ولی فقیه در استان کردستان
انجام مجاهدت فرهنگی براساس گفتمان رهبری در کردستان را دنبال می کنم
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: رویکرد بنده انجام فعالیت‌های فرهنگی و مجاهدت فرهنگی براساس گفتمان امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان کردستان است.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و با ابراز خوشحالی از خدمت در این خطه از سرزمین اسلامی اظهار کرد: نخستین دوران طلبگی خود را در لشکر ۲۱ حمزه ارتش و در عملیات رمضان در سال ۶۱ گذرانده و از نزدیک شاهد زحمات و تلاش‌های ارتشیان بوده ام.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: زحمات ارتشیان در دوران پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و پس از جنگ بر کسی پوشیده نیست.

وی گفت: انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید به دست آمده که باید ضمن پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی، راه آن بزرگمردان تداوم داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اذعان کرد: بیشتر دوران خدمتی بنده در نقاط مختلف مرزی کشور بوده و با مشکلات مردم و مرزنشینان و زحمت‌کشان این مناطق به‌ویژه نیروهای ارتش آشنا هستم.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد بنده انجام فعالیت‌های فرهنگی و مجاهدت فرهنگی براساس گفتمان امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان کردستان است.

وی اظهار داشت: در انجام فعالیت‌های فرهنگی از ظرفیت نخبگان و روحانیون استفاده خواهیم کرد و امیدوارم خدمتگزار خوبی برای مردم کردستان باشم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت توجه به همدلی با نخبگان و حمایت از جوانان دوستداران نظام و اهل‌بیت(ع) گفت: فرامین معظم‌له را در دستور کار خود قرار داده ام و در این مسیر حرکت خواهم کرد.

وی افزود: نگاه‌مان به آینده است خوشبختانه فصل جدیدی از توسعه حوزه فرهنگی در استان باز شده و امیدواریم همه با هم برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ارائه خدمات به مردم تلاش کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: امیدوارم بعد از استقرار کامل بتوانم آنچه که شایسته مردم کردستان و مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی است را به‌ نحو احسن انجام دهم.

انتهای پیام/

 


آخرین کتاب ها