در پی اقدام موهن نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی
1399/6/26
بیانیه دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان
در پی اقدام موهن نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی
دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان طی بیانیه ای اقدام موهن نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر رحمت و مهربانی را محکوم کردند
 

 

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن‌الرحیم
وَمَا أَرْسَلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهً لِلْعَالَمِینَ
اسلام دین رحمت و پیامبر اسلام حضرت ختمی مرتب محمد مصطفی صلی الله علیه و آله نماد رحمت وعطوفت برای آحاد بشر است. این کلام شاگرد بزرگ و وصی محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، یعنی حضرت علی علیه السلام است که درباره انسان ها به کارگزار خود می فرماید: دل خود را آکنده از مهر و محبّت و لطف نسبت به مردم بگردان …. زیرا که مردم دو دسته‌اند : یا برادر دینی تو هستند و یا همنوع تو در خلقت.
اقدام موهن نشریه فرانسوی “شارلی ابدو” در باز نشر کاریکاتورهای اهانت‌آمیز نسبت به ساحت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد (ص)توهین به ارزش‌های والای انسانی و عقاید بیش از یک میلیارد مسلمان در جهان است که باعث جریحه دار شدن قلب هر موحدی در جهان شده و باردیگر چهره کریه لیبرال دموکراسی، مدرنیته و جاهلیت مدرن را به رخ جهانیان کشید.
توهین‌های سخیف و مکرر مجله موهن «شارلی ابدو» در فرانسه و سوزاندن مصحف نورانی قرآن کریم در سوئد، نمونه‌هایی از جاهلیت مدرن و انحطاط فکری و اخلاقی مدعیان آزادی بیان و احترام به عقاید در اروپاست. مسلمانان معتقدند که اهانت به یکی از انبیای الهی، مانند اهانت به تمام پیامبران و بی حرمتی به قرآن کریم، بی حرمتی به تمامی کتب پیامبران الهی است.
بنابراین ضمن محکومیت این اقدامات رذیلانه و حرکات موهن و سخیف که نشان از ارائه راهبرد اسلام هراسی و تفکرات کینه‌توزانه‌ وخصمانه علیه مقدسات اسلامی است ، به تمامی سردمداران کفر و الحاد ، آمریکا ،صهیونیسم و جیره خواران آنها در فرانسه اعلام می کنیم اگر در مقابل دین ما بایستند در مقابل تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد و نخواهیم گذاشت نعمت بزرگ آزادی را در قالب کژفهمی‌های خود به خورد مردم جهان دهند و با بی غیرتی عقیدتی خود ادیان دیگر را به سخره بگیرند.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان کردستان

 


آخرین کتاب ها