توهین به مقدسات مسلمانان و اسلام‌ هراسی مسئله تازه‌ای نیست
1399/6/26
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان:
توهین به مقدسات مسلمانان و اسلام‌ هراسی مسئله تازه‌ای نیست
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: توهین به مقدسات مسلمانان و اسلام‌ هراسی یک مسئله تازه‌ای نیست و ریشه‌ای تاریخی از صدر اسلام تاکنون در دستور کار دشمنان بوده که در سالیان اخیر به اوج خود رسیده است.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سادات رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در تجمع اعتراض‌آمیز مردم شهرستان سنندج نسبت به اهانت نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل به محضر قرآن کریم و جسارت به ساحت پیامبر رحمت(ص) با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و محکومیت اهانت به قرآن و ساحت پیامبر گرامی اسلام(ص) اظهار داشت: امروز همه مردم متدین استان کردستان حرکت زشت غربی‌ها را محکوم می‌کنند.
وی گفت: توهین به مقدسات مسلمانان و اسلام‌ هراسی یک مسئله تازه‌ای نیست و ریشه‌ای تاریخی از صدر اسلام تاکنون در دستور کار دشمنان بوده که در سالیان اخیر به اوج خود رسیده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان با یادآوری اینکه حوادث بزرگی نظیر پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گسترش جریان مقاومت و بیداری اسلامی در کشورهای منطقه دشمنان را به بیم و ترس انداخته است، تصریح کرد: دنیای غرب برای سرپوش گذاشتن به آسیب‌ها و معضلات خودشان، توهین به مقدسات مسلمانان را در صدر برنامه‌های خود گذاشته که این اقدام زشت محکوم است.
وی با بیان اینکه اهانت به ساحت مقدس قرآن و پیامبر اکرم(ص) دل همه مسلمانان را به درد آورده است، افزود: از همه مسئولان، مردم، علما و روحانیون که امروز در این تجمع اعتراضی شرکت کرده اند، قدردانی می‌کنم.
انتهای پیام/

 


آخرین کتاب ها