توهین به شخصیت پیامبر(ص) خط قرمز مسلمانان است
1399/6/26
امام جمعه موقت سنندج
توهین به شخصیت پیامبر(ص) خط قرمز مسلمانان است
امام جمعه موقت سنندج گفت: امروز خط قرمز مسلمانان توهین به شخصیت پیامبر(ص) است و توهین آنان بیانگر ضعف و ناتوانی آنان است که در برابر جبهه پیامبر و قرآن کریم کم آورده‌اند و توهین می‌کنند
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، ماموستا معروف خالدی در تجمع اعتراض‌آمیز مردم شهرستان سنندج نسبت به اهانت نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل به محضر قرآن کریم و جسارت به ساحت پیامبر رحمت(ص) ضمن تقدیر از حضور مردم بزرگوار، با غیرت و باشرف سنندج در این تجمع اظهار کرد: ملت ایران و امت اسلامی و مردم کردستان در راه رسول خدا گام برمی‌دارند.
وی بیان کرد: اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم نخستین و آخرین دشمنی استکبار و صهیونیسم جهانی نیست و تا روز قیامت ادامه دارد.
امام جمعه موقت سنندج اضافه کرد: اگر امروز به پیامبر اکرم(ص) در یک نشریه فاسد توهین می‌شود، در گذشته نیز ایشان از سوی دشمنان اسلام مورد اذیت قرار می‌گرفتند.
ماموستا خالدی خاطرنشان کرد: رسول خدا در برابر دشمنی دشمنان اسلام ایستادگی و مقاومت کرد و امروز نیز امت ایشان باید پشتیبان و ادامه دهنده راه ایشان باشند.
وی خاطرنشان کرد: مردم ایران و مسلمانان بیدارند و دشمنان باید بدانند که از نسل ابولهب و ابوجهل هستند که نقشه می کشیدند اما در نهایت نابود خواهند شد.
امام جمعه موقت سنندج اعلام کرد: خداوند از پیامبر و امت و اهل بیت پیامبر پشتیبانی کرده و نقشه دشمنان را به خودشان باز می‌گرداند.
ماموستا خالدی عنوان کرد: امروز خط قرمز مسلمانان توهین به شخصیت پیامبر(ص) است و توهین آنان بیانگر ضعف و ناتوانی آنان است که در برابر جبهه پیامبر و قرآن کریم کم آورده‌اند و توهین می‌کنند.
وی اضافه کرد: دشمن باید بداند ابولهب و امثال او باید دستشان قطع شود و قطعا جبهه کفر و ستیز که در برابر جبهه پیامبر و یاران او قرار بگیرند ریشه کن می‌شوند چراکه این وعده قرآن کریم است.
وی بیان کرد: همه ما آمادگی خدمتگذاری هستیم و نباید اجازه دهیم جبهه محمد(ص) خالی شود.

 


آخرین کتاب ها