مسلمانان در برابر توهین به مقدسات ایستادگی می‌کنند
1399/6/26
از علمای اهل سنت کردستان
مسلمانان در برابر توهین به مقدسات ایستادگی می‌کنند
از علمای اهل سنت کردستان گفت: مسلمانان در برابر توهین به مقدسات ایستادگی می‌کنند.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، ماموستا لقمان نظیری در تجمع اعتراض‌آمیز مردم شهرستان سنندج نسبت به اهانت نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل به محضر قرآن کریم و جسارت به ساحت پیامبر رحمت(ص) ضمن محکوم کردن این اقدام شنیع، اظهار کرد: همه ما سربازان اسلام و پیامبر اکرم (ص) هستیم و در برابر توهین به مقدسات و پیامبرمان ایستادگی می‌کنیم.
از علمای اهل سنت کردستان گفت: خداوند بزرگ در قرآن می فرمایند: «مسلمانان نباید کوچکترین گرایشی نسبت به ظالمان و دشمنان دین اسلام داشته باشید.»
ماموستا نظیری خاطرنشان کرد: اعراب و خدا فروشان از عربستان تا امارات عربی گرفته چگونه می توانند امروز شهادتین را به زبان بیاورند؛ وقتی که با مخالفان دین اسلام و مکتب رسول الله(ص) پیمان دوستی و دست بیعت می دهند!
وی تصریح کرد: پیامبر می فرماید تا زمانی که مرا از جان، مال و فرزندان خود بیشتر دوست نداشته باشید ایمانتان کامل نیست. وی بیان کرد: انقلاب اسلامی مسلمانان جهان را بیدار کرد و سربازان پیامبر و امام هر فرد ایرانی باید برای حق بکوشد و در برابر استکبار بایستد.
از علمای اهل سنت کردستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسلمانان و آزادیخواهان جهان را بیدار کرد، گفت: هر تجمع و تظاهراتی که امروز در نقطه نقطه جهان برای دفاع از ارزش های دین اسلام انجام می گیرد از برکت بیداری انقلاب اسلامی ایران و به پشتیبانی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی انجام می شود.
وی همچنین با قرائت بیانیه‌ای به زبان انگلیسی، اهانت به پیامبر (ص) را محکوم کردند.
گفتنی است؛ چندی پیش یک مجله فرانسوی به ساحت مقدس قرآن و پیامبر اکرم(ص) توهین کرد که سبب جریحه‌دار شدن احساسات مسلمانان جهان و ایران شد.
حمایت امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه از این اقدام موهن به بهانه آزادی بیان، خشم مسلمانان را برانگیخته و در همین راستا مردم شیعه و سنی استان کردستان در محکومیت اهانت به پیامبر(ص) در مسجد جامع سنندج تجمع کردند.
انتهای پیام

 


آخرین کتاب ها