توهین به مقدسات مسلمانان قلوب میلیاردها انسان را در جهان جریحه دار کرد
1399/6/26
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج
توهین به مقدسات مسلمانان قلوب میلیاردها انسان را در جهان جریحه دار کرد
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج گفت: توهین به مقدسات مسلمانان قلوب میلیاردها انسان را در جهان جریحه دار کرد
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ،ماموستا بهمنی اظهار کرد: اهانت وقیحانه و عامدانه نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص)از طرف علما و روحانیون و مرکز بزرگ اسلامی را محکوم می کنیم.
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج افزود: این عمل بی ادبانه باعث شد قلوب میلیاردها انسان آزادیخواه و مسلمان در جهان جریحه دار شود.
امام جمعه موقت شهر کامیاران تصریح کرد: در این اقدام شنیع دست‌های پشت کار هستند که در راستای هدف‌های دنیوی و به خاطر خوشحال کردن سردمداران کفر و استکبار جهانی که همیشه زر و زور را به کار برده، حرکت ‌کنند.
وی اذعان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند این اقدام گناهی بزرگ و نابخشودنی است اهانت به چهره نورانی پیامبر نشانه کینه و شرارت دستگاه های سیاسی و فرهنگی غرب نسبت به جامعه اسلامی است.
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج افزود: اروپا، غرب و صهیونیست جهانی روزی طالبان، روزی داعش و روزی جنگ‌های صلیبی را راه انداختند و تنها هدفشان از بین بردن جامعه اسلامی است.
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج عنوان کرد: این عمل شنیع و زشت را محکوم و از مجامع بین المللی و صاحب نظران و آزادی خواهان و کسانی که در امور فرهنگ آزادانه فعالیت می کنند می خواهیم که این عمل نادرست را محکوم کنند.
امام جمعه کامیاران افزود: پیغمبری که برای تمام دنیا رحمت للعالمین است و دستوراتش باعث آزادگی انسان ها بوده است و انسان ها را از زیر ستم و ظلم نجات داده سزاوار تکریم و کنفرانس ها و همایش ها است نه اهانت!
وی با بیان اینکه پیامبر مکرم اسلام(ص) برای تمام دنیا نفع و برکت داشته است، گفت: این حرکت که دشمنان انجام داده با هدف سرگرم کردن مسلمانان بوده و برای اجرای نقشه های پلید علیه جهان اسلام است.
مسئول مرکز بزرگ اسلامی سنندج تصریح کرد: اگر می بینیم که عمارت عربی اسرائیل را به رسمیت می شمارد این یکی از نقشه های پلید دشمنان علیه مسلمانان است.
ماموستا بهمنی افزود: توهین به ساحت قدسی پیامبر و قرآن کریم نیز با هدف سرگرم کردن مسلمانان و فراموش کردن ظلم هایی است که اسرائیل به مسلمانان مظلوم فلسطین روا می دارد.
انتهای پیام/

 


آخرین کتاب ها