وجود 11 هزار عنوان کتاب در کتابخانه عمومی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) سنندج
1399/7/2
سرپرست کتابخانه عمومی امام خامنه ای(مدظله العالی)
وجود 11 هزار عنوان کتاب در کتابخانه عمومی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) سنندج
سرپرست کتابخانه عمومی امام خامنه ای(مدظله العالی) گفت: 11 هزار عنوان کتاب در کتابخانه عمومی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) سنندج وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، حجت الاسلام نادر رضایی در نشست مدیران مراکز بزرگ اسلامی غرب کشور با نماینده ولی فقیه در کردستان، اظهار کرد: کتابخانه امام خامنه ای از برکات سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان است.
وی افزود: کتاب‌های ارزشمندی در کتابخانه وجود دارد و می‌توان از ظرفیت فیزیکی کتابخانه و اتاق‌های آن در راستای آموزش روحانیون استفاده کرد.
وی با بیان اینکه بودجه کتابخانه محدود است، گفت: باید با اتخاذ ساز و کارهای لازم به نوعی برای هزینه‌های این کتابخانه درآمدزایی کنیم.
سرپرست کتابخانه عمومی امام خامنه ای(مدظله العالی) خاطرنشان کرد: قبل از اینکه کرونا شیوع پیدا کند این کتابخانه بسیار فعال و مکانی برای مطالعه دانش‌آموزان و دانشجویان بود.
حجت الاسلام رضایی افزود: 22 هزار و 899 نسخه کتاب در 11 هزار عنوان در کتابخانه امام خامنه‌ای وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: کتابخانه امام خامنه‌ای در ۶ طبقه احداث و شامل بخش‌های مختلف است و با توجه به ظرفیت خاص این مجموعه تا قبل از شیوع کرونا روزانه حداقل به ۹۰۰ نفر خدمات ارائه می شد.
وی در پایان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک با توجه به در اختیار داشتن منابع فقه امام شافعی(رض) در این مجموعه، کتابخانه عمومی امام خامنه ای(مدظله العالی) به پایگاه اصلی منابع فقه شافعی در سطح دنیا تبدیل شود.
انتهای پیام/

آخرین کتاب ها