بیعت با اسرائیل پشت کردن به ارزش های دین اسلام است
1399/7/6
امام جمعه کامیاران
بیعت با اسرائیل پشت کردن به ارزش های دین اسلام است
امام جمعه کامیاران گفت: بیعت برخی سران عربی با اسرائیل و استکبار جهانی مصداق واقعی پشت کردن به دستورات و ارزش های دین اسلام است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع کامیاران نبود روحیه استکبار ستیزی و مقابله با ظلم را دلیل توافق برخی کشورهای عرب نشین با اسرائیل دانست و گفت: سران کشورهایی که امروز دست بیعت با دشمنان اسلام داده اند بخاطر ترس و ضعف ایمانشان است چرا که همواره دوست دارند در رفاه باشند.

وی اظهار کرد: امروز کشورهای عربی درحالیکه مردم فلسطین آواره هستند و مردم غزه محاصره و مردم ایران در سخت ترین تحریم های اقتصادی از سوی دشمنان دین اسلام مواجه هستند دست دوستی به سمت  آمریکا و اسرائیل دراز می کنند و این مصداق واقعی پشت کردن به دستورات اسلام است.

امام جمعه کامیاران امنیت امروز کشور را حاصل ایثار و از خودگذشتگی ملت ایران به ویژه رزمندگان در طول هشت سال جنگ تحمیلی دانست و گفت: اگر به واسطه حماسه آفرینی و ایثارگری های دوران دفاع مقدس نبود امنیت امروز در کشور ما حاکم نمی شد.

به گفته ماموستا حسینی، امنیت امروز کشور حاصل حضور همیشه در عرصه نیروهای مسلح به ویژه سپاه است و به همین دلیل هجمه های گسترده دشمنان علیه سپاه تمامیت ندارد.

وی خاطرنشان کرد:  اگر امروز رسانه های معاند علیه سپاه سمپاشی می کنند به این دلیل است که سپاه این مملکت را حفظ کرده است .

امام جمعه کامیاران تصریح کرد: به برکت همین ایثار و از خودگذشتگی ها است که امروز دست دشمنان از کشور ما کوتاه شده و هیچ دشمنی را توان مقابله با نیروهای مسلح ما نیست.

وی گفت: ایستادگی نیروهای مسلح از سپاه و ارتش و غیره در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و حضور همیشه در عرصه ملت در دفاع از ارزش های انقلاب و تبعیت از رهبری دلیل اقتدار امروز کشور ما در عرصه های جهانی است.

امام جمعه کامیاران گفت:جوانان ما باید علم و تخصص را بیاموزند و دولت هم باید با استفاده از ظرفیت های مختلف زمینه اشتغالزایی برای آنان را فراهم سازد.

وی با تقدیر از تلاش های خستگی ناپذیر کادر پزشکی گفت: اینکه بنا به گفته معاون وزیر بهداشت چهار ماه است حقوق پزشکان و کادر درمان پرداخت نشده است جای تاسف دارد.

امام جمعه کامیاران اظهار کرد: کادر درمانی نقش مهمی را در جنگ با کرونا ویروس ایفا کردند و در این راه ایثار جان و سختی فراوانی را متحمل شدند این انتظار از مسئولین وجود دارد که نسبت به پاسخگویی به مطالبات این قشر شریف تلاش کنند.

وی اضافه کرد: رعایت نکات بهداشتی برای شکست کرونا ویروس و جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان در شرایط کنونی که کادر درمان به لحاظ روحی و جسمی واقعا خسته هستند وظیفه تک تک افراد جامعه است .

ماموستا حسینی با اشاره به روز آتش نشانی اظهار کرد:  این روز را به آتش نشانان تبریک می گویم همه ما قدردان این عزیزان هستیم.

وی بخشی از خطبه های نماز جمعه این هفته را به موضوع عظمت بیت المعمور اختصاص داد و گفت: یک روز صحابه از رسول الله (ص) خواستند درباره بیت المعمور برایشان سخن بگویدحضرت (ص) فرمودند «بیت المعمور خانه ای است که در آسمان چهارم قرار دارد و  دارای چهار در است.

امام جمعه کامیاران تصریح کرد: در هرگوشه  آن یک مناره ساخته شده است و روزی هفتصد هزار ملائکه این بیت را زیارت می کنند و در روز جمعه همانگونه که امت من در روی زمین جمعه برگزار می کنند ملائکه نیز در این بیت نماز جمعه اقامه می کنند.

انتهای پیام/

آخرین کتاب ها