رهبر معظم انقلاب الگوی وحدت در جهان اسلام هستند
1399/7/6
امام جمعه موقت اهل سنت بیجار
رهبر معظم انقلاب الگوی وحدت در جهان اسلام هستند
امام جمعه موقت اهل سنت بیجار گفت: مقام معظم رهبری همواره در راستای تحکیم وحدت، همبستگی، برادری، اخوت و دوری از مسائل تفرقه افکنی حرکت کرده و در این راستا الگو و اسوه کاملی برای همه مسلمانان جهان در عصر کنونی هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ، جلال مرادی  در دیدار اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان با نماینده ولی فقیه در کردستان، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هدف اساسی از تشکیل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تمام شهرستان ها پیگیری منویات مقام معظم رهبری است.
امام جمعه موقت اهل سنت بیجار خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به عنوان یکی از اسوه و الگوها و نمونه های شاخص نه تنها در ایران و در میان اهل تشیع و تسنن بلکه در تمام جهان اسلام منادی اخوت بوده اند.
مرادی اضافه کرد: معظم له در راستای تحکیم وحدت، همبستگی، برادری، اخوت و دوری از مسائل تفرقه افکنی حرکت و در این راستا الگوی کاملی برای همه مسلمانان جهان در عصر کنونی هستند.
وی افزود: وجود چنین رهبر فرزانه ای مایه افتخار و دلگرمی تمام ملت ایران به ویژه نیروهای انقلابی است که با تمام وجود دل در گرو نظام و رهبری دارند.
امام جمعه موقت اهل سنت بیجار اضافه کرد: بصیرت و دلسوزی رهبر معظم انقلاب موجب برکت برای مردم کشور و مسلمانان جهان شده و پایه های وحدت را محکم تر کرده است.
ماموستا مرادی با بیان اینکه ماموستایان و علمای اهل سنت و تشیع در استان کردستان همواره در عرصه های حساس در راستای دفاع از ارزش های دینی و انقلابی حضوری چشمگیر و تاثیرگذار داشته اند، افزود: ماموستایان استان کردستان در شرایط حساس در زمان حضور دشمنان در راستای دفاع از ارزش های انقلاب سینه سپر کرده و جان عزیزشان را بدون هیچ چشمداشتی تقدیم انقلاب کرده اند.
وی گفت: روحیه انقلابی و وفاداری ویژگی شاخص علما و روحانیون دینی استان کردستان است و این روحیه را در زمان های مختلف حفظ و ثابت کرده اند در راه دفاع از انقلاب از هیچ ایثار و از خودگذشتگی دریغ نخواهند کرد.
امام جمعه موقت اهل سنت بیجار خاطرنشان کرد: خدمت به دین، انقلاب و مردم اولویت اصلی روحانیون و علمای دینی است و در این راستا محور حرکت خود را قرآن و دستورات دینی قرار داده اند.
وی از قرآن به عنوان محور وحدت مسلمانان نام برد و گفت: وحدت بزرگترین سرمایه مسلمانان در برابر هجمه های دشمنان است و تا زمانی که این سرمایه بزرگ را حفظ و از تفرقه دوری کنیم هیچ کس نمی تواند ضربه ای به دین و انقلاب ما وارد کند

آخرین کتاب ها