سلامتی و امنیت دو نعمت بزرگ برای جامعه بشری است
1399/7/21
امام جمعه سروآباد:
سلامتی و امنیت دو نعمت بزرگ برای جامعه بشری است
امام جمعه سروآباد گفت: سلامتی و امنیت دو نعمت بزرگی است که متاسفانه تا زمانی که به خطر نیفتد قدر آن را نمی‌دانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا سید عبدالقادرحسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سروآباد، اظهار کرد: از مدیریت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور بخاطر هماهنگی های لازم در راستای برگزاری نماز جمعه توسط ماموستایان شهرستان در مدتی که در بستر بیماری بودم نهایت تقدیر را دارم.

 وی با بیان اینکه قطع زنجیره کرونا ویروس نیازمند همکاری همه مردم است، افزود: همه ما وظیفه داریم که بخاطر سلامتی خود و دیگران پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.

امام جمعه سروآباد افزود: استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گزاری در زمان حضور در مسجد مورد توجه قرار گیرد.

ماموستا حسینی گفت: همه شما را به تقوا و عبادت دعوت می‌کنم و هر آنچه شریعت اسلام به ما توصیه و امر نموده است انجام دهیم و هرچه را نهی نموده است انجام ندهیم.

 وی دوری از غیبت را ضروری دانست و گفت: اگر در این زمینه کوتاهی کنیم خودمان ضرر می کنیم.

امام جمعه سروآباد از سلامتی و تندرستی به عنوان یکی از نعمت‌های بزرگ خداوند نام برد و گفت: سلامتی و امنیت دو نعمت بزرگی است که متاسفانه تا زمانی که به خطر نیفتد قدر آن را نمی‌دانیم.

ماموستا حسینی گفت: انسان باید از زمانی که برای زندگی در اختیار دارد، برای سعادت دنیا و آخرت بهره بگیرد و فرصت را از دست ندهد.

وی تابع امر خدا بودن را مورد تاکید قرار داد و گفت: ما به عنوان یک مسلمان باید مطیع خدا باشیم وهر آنچه را برای خود دوست داریم برای برادردن دینی خود دوست داشته باشیم.

امام جمعه سروآباد با بیان اینکه دین لازمه زندگی بشر است، اذعان کرد: دین اسلام کامل‌ترین دین الهی است و برای تمام زندگی انسان‌ها برنامه دارد.


آخرین کتاب ها