توافق ننگین امارات با رژیم صهیونیست خیانت به تمام ارزش‌های اسلام است
1399/8/1
امام جمعه مریوان :
توافق ننگین امارات با رژیم صهیونیست خیانت به تمام ارزش‌های اسلام است
امام جمعه مریوان گفت: خداوند متعال در قرآن به صراحت اعلام کرده است ستیزه جوترین دشمن اسلام و جامعه مسلمانان یهودیت و اسرائیل غاصب هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین ،ماموستا مصطفی شیرزادی با بیان اینکه آنچه در کتاب آسمانی ما در مورد یهود و اسرائیل آمده بهترین پاسخ به این سوال است و دیگر نیاز به عنوان نظر انسانی نیست، خاطرنشان کرد: صهیونیست واقعا غده سرطانی است که بزرگترین ضربه را به مسلمانان وارد کرده است و عادی‌سازی رابطه با چنین غده سرطانی و دشمنی خیانت به اسلام و مسلمانان است.

امام جمعه مریوان عنوان کرد: سیاست عادی‌سازی ارتباط با اسرائیل از چالش‌هایی است که متاسفانه برخی کشورهای عربی به آن دامن می‌زنند و امروز شاهد هستیم که  امارات متحده عربی با توافق با رژیم صهیونیستی زمینه را برای ظلم و خیانت به مسلمانان به ویژه فلسطین فراهم کرده اند.

ماموستا شیرزادی در ادامه به سخنان رهبر کبیر انقلاب در خصوص محو و ریشه‌کن کردن غده سرطانی اسرائیل گریزی زد و خاطرنشان ساخت: برخی کشورهای عربی به شریک دزد و رفیق قافله تبدیل شده‌اند آنچه امروز درباره دفاع از اسلام می‌گویند دروغی بیش نیست و دشمنان اسلام مغایر بودن حرف و عمل آنها را به خوبی درک کرده و براساس آن دست به جنایت در کشورهای مسلمان مانند فلسطین می‌زنند.

وی  گفت: عادی‌سازی ارتباط با اسرائیل و چنین سازش هایی در حقیقت همکاری با دشمنان اسلام و مسلمانان است که به شدت آن را محکوم می‌کنیم.

عادی‌سازی ارتباط با اسرائیل و چنین سازش هایی در حقیقت همکاری با دشمنان اسلام و مسلمانان است که به شدت آن را محکوم می کنیم

وی عنوان کرد: این سازش ذلیلانه حاکمان امارات متحده عربی با رژیم جنایتکار صهیونیستی خیانت به ارزش‌های امت اسلامی و تمام مسلمانان به ویژه آرمانهای فلسطین مظلوم است.

امام جمعه مریوان در مورد اینکه عادی سازی روابط بین این دو چه تاثیری بر روی کشور های اسلامی دارد، اظهار کرد: این توافق  به نوعی زمینه و بستر برای ظلم بیشتر این رژیم منحوس را در حق مردم فلسطین فراهم می کند .

ماموستا شیرزادی توافق امارات متحده عربی با رژیم صهیونیستی کمک به خواسته های ضد اسلامی و انسانی این رژیم خواهد بود، گفت: آمارت متحده عربی به جای دفاع از حق و حقوق فلسطین و تلاش برای بازگرداندن املاک و حق مردم فلسطین با این رویه و اقدام  مسیر اسرائیل و در کل آمریکا خونخوار را به خونخواری بیشتر مسلمانان تسهیل می کند.

وی گفت: امارت متحده عربی بجای این کار باید در کنار سایر کشورهای مسلمان در مسیر مهار کردن رژیم اسرائیل غاصب باید تلاش کند.

ماموستا شیرزادی عنوان کرد: دشمنی آمریکا و دست نشانده های آنان با ایران اسلامی موضوع تازه ای نیست استکبار جهانی بیش از چهار دهه است علیه کشور ما توطئه افکنی می کنند ولی هرگز نتوانسته اند راه به جایی ببرند و این توطئه آنان نیز مانند سایر توطئه هایشان به سنگ می خورد.


آخرین کتاب ها