شورای شهر نباید به تمایلات سیاسی و جبهه‌گیری‌های سیاسی آلوده شود
1399/8/3
نماینده ولی‌فقیه در کردستان:
شورای شهر نباید به تمایلات سیاسی و جبهه‌گیری‌های سیاسی آلوده شود
نماینده ولی فقیه در استان کردستان تاکید کرد: شورای شهر را نباید به تمایلات سیاسی و جبهه‌گیری‌های سیاسی آلوده کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین به نقل از خبرگزاری تسنیم ، حجت‌اسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی ‌پیش‌از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل امور شوراها و شهرداری‌های وزارت کشور، رئیس شورای عالی استان‌ها و اعضای شوراهای کردستان که در این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: انتظار می‌رود از این به بعد شوراها از برگزاری جلسات نمادین به سمت جلسات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با محتوا و تأثیرگذار بروند.

وی با طرح این سؤال که چرا عضو شورای شهر می‌شویم و این نمایندگی را قبول می‌کنیم، آیا هدف خدمت‌رسانی است؟ گفت: باید اهداف و کارهایمان در جهت حل مشکلات و خدمتگزاری به مردم باشد چراکه اگر غیر از خدمت باشد، بازنده هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه در این روزهای کرونایی و عصر گرانی، «خدمت‌رسانی به مردم و امنیت» ملت را التیام می‌بخشد، تصریح کرد: رفع دغدغه‌ها و گرفتاری‌های مردم جز مسئولیت‌های ما است، بنابراین باید همه با هم در این راستا گام برداشته نه اینکه به مشکلات بیفزائیم؛ در چند روز گذشته کارمند‌های شهرداری یکی از شهرها از عدم دریافت حقوق‌شان گله‌مندی کرده که با ورود و پیگیری خوشبختانه در حال رفع شدن است.

وی با تاکید بر اینکه شورای شهر را نباید به تمایلات سیاسی و جبهه‌گیری‌های سیاسی آلوده کنیم، افزود: باید همه مسئولان فارغ از نگاه قومی و مذهبی برای خدمت به مردم تلاش کرده و شیعه و سنی، اصول‌گرا و اصلاح‌طلب برایمان فرقی نداشته باشد کمااینکه بنده این رویکرد و نگاه‌ها را در کردستان ندیده‌ام.

حجت‌اسلام والمسلمین پورذهبی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت، مردمی، روحی و معنوی ائمه جمعه و امامان جماعت در جهت حل مشکلات مردم، یادآور شد: امیدواریم شوراها به این ظرفیت توجه ویژه داشته و همواره در راستای خدمتگزاری به مردم به‌نحو احسن تلاش کنیم.


آخرین کتاب ها