رضایتمندی مردم و تمرکز بر پیشگیری از وقوع جرم
1399/8/3
فرمانده انتظامی و مرزبانی کردستان:
رضایتمندی مردم و تمرکز بر پیشگیری از وقوع جرم" اولویت پلیس در کردستان است
فرمانده انتظامی و مرزبانی کردستان گفت: رضایتمندی مردم و تمرکز بر پیشگیری از وقوع جرم; اولویت پلیس در کردستان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان کردستان در دیدار با ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته ناجا و ماه‌ ربیع‌الاول اظهار داشت: امروز برای عرض ادب، تکریم و قدردانی از تلاش‌های بی‌وقفه و پشتیبانی‌هایتان از مجموعه انتظامی در کردستان خدمتتان رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه "ماموستا رستمی" انسان وارسته، محبوب، عالم برجسته اهل‌سنت، مرزبان اعتقاد جوانان و منادی وحدت در استان است گفت: امیدوارم همواره بتوانیم از رهنمودها، سخنرانی‌های روشنگرانه و وجود ارزشمندتان در اجرا و پیشبرد برنامه‌ها و سیاست‌های ناجا در کردستان استفاده کنیم.

فرمانده انتظامی استان کردستان تکریم علما و روحانیون را وظیفه تک‌تک مسئولان و مردم عنوان و تصریح کرد: از بین بردن جایگاه و نفوذ والای روحانیت در بین جوانان یکی از مهم‌ترین دسیسه‌هایی دشمنان اسلام و نظام بوده که باید همه با هم هوشیار و از این سرمایه‌های مردمی استفاده کنیم.

وی در ادامه با یادآوری اینکه امسال برنامه‌های هفته ناجا از 27 مهرماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از بستر فضای مجازی و رسانه‌ها آغاز و تا امروز ادامه دارد افزود: به‌ دلیل شرایط کرونایی و پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا، شیوه برگزاری مراسمات را تغییر دادیم.

آزادی با بیان اینکه علی‌رغم اینکه همکارانم در مجموعه انتظامی و مرزبانی استان مشکلات و سختی‌های خاص خود را داشته اما همواره در خدمت مردم هستند، عنوان کرد: خوشبختانه براساس نظرسنجی‌ها اقدامات پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت، پیشگیری از جرائم، مقابله با اراذل و اوباش، ارائه خدمات مختلف، حفاظت از مرزها، مقابله با قاچاق کالا و غیره موجب رضایتمندی مردم شده است.

وی اظهار کرد: در این شرایط کرونایی شیوه ارائه بسیاری از خدمات پلیس همچون مراکز تعویض پلاک، ترخیص خودرو، تشخیص هویت، سوء پیشینه، نظام وظیفه و غیره به‌صورت اینترنتی، سامانه‌ای، و بدون حضور مردم انجام شده تا علاوه بر جلوگیری از ایجاد تجمعات، کارهای مردم نیز سریع‌تر و بدون کوچک‌ترین دغدغه مردمی پیش برود.

فرمانده انتظامی استان کردستان تکریم، رضایتمندی و در میان مردم بودن و تمرکز بر پیشگیری از وقوع جرم را اولویت کار پلیس خواند و بیان کرد: امنیت و آسایش کنونی به برکت ایثارگری و خون شهدای گرانقدر، راهبری داهیانه امام خامنه‌ای، بصیرت و همراهی خود مردم به‌وجود آمده، بنابراین ما نیز به‌عنوان وظیفه خود را مدافع و حافظ انقلاب اسلامی و امنیت مردم می‌دانیم.

آزادی با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم را افتخار می‌دانیم یادآور شد: پیام قدردانی رهبر معظم انقلاب اسلامی مایه مباهات و انرژی مضاعف همه مجموعه ناجا شده و یقیناً در راستای برقراری نظم و امنیت، اجرای ماموریت‌ها با رعایت کرامت انسانی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.


آخرین کتاب ها