سراسر وجود پیامبر اکرم (ص) مهر و عطوفت است
1399/8/8
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان:
سراسر وجود پیامبر اکرم (ص) مهر و عطوفت است
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: سراسر وجود پیامبر اکرم(ص) مهربانی و عطوفت بوده است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، بهرام نصراللهی زاده با تبریک هفته وحدت اظهار کرد:سراسر وجود پیامبر اکرم (ص) مهر و عطوفت بوده است و طبق سنت و سیره ی بزرگان و اصحاب پیامبر اکرم (ص) لازم است که مردم در این شرایط سخت اقتصادی نسبت به هم بی تفاوت نباشند.

وی خاطرنشان کرد: کمک به همنوعان همواره از توصیه‌ها و تاکیدات دین اسلام و پیامبر مکرم اسلام بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا در جهان بشریت به ویژه اقشار نیازمندان جامعه در شرایط سختی به سر می‌برند که باید با کمک و حمایت از آنها زمینه را برای عبور از این وضعیت فراهم سازیم.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان افزود: مردم باید آنچه در سیره پیامبر است را در مسیر کمک به همدیگر به صورت عملی نشان دهند که البته در این مدت اتفاقات بسیار خوبی در این ایام شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: مردم ایران در سراسر کشور به ویژه مردم نوعدوست و فهیم استان کردستان همواره خیرخواه همدیگر بوده و در کمک به همنوعان ید طولا و سابقه درخشانی دارند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان گفت: اقدامات تمام حوزه‌ها و دستگاه‌ها و مردم در راستای کمک به نیازمندان قابل تقدیر است.

نصراللهی‌زاده همچنین اقدامات سپاه کردستان در زمینه اجرای طرح کمک مومنانه را بسیار ارزشمند و قابل تقدیر دانست و گفت: این پنجمین مرحله‌ای است که سپاه بیت‌المقدس در سطح بسیار گسترده‌ای اقدام به تهیه و توزیع کمک‌ها مردمی در بین نیازمندان کرده است.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح کمک مومنانه توسط سپاه مصداق کامل تحقق منویات مقام معظم رهبری است و تاثیر بسزایی در رفع مشکلات مردم در این شرایط کرونایی داشته است .

وی با بیان اینکه کم نیستند افراد و خانواده‌های نیازمندی که به خاطر شیوع کروناشغل خود را از دست داده و از سوی هیچ دستگاه و خیری مورد حمایت قرار نگرفته‌اند، گفت: این انتظار از افراد متمکن و خیرخواه جامعه وجود دارد در این راستا ورود پیدا کنند.


آخرین کتاب ها