انظباط در همه نظام های آموزشی ضروری است/پذیرش طلاب در مدارس علومی دینی از طریق آزمون صورت بگیرد
1399/8/28
معاون آموزش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور:
انظباط در همه نظام های آموزشی ضروری است/پذیرش طلاب در مدارس علومی دینی از طریق آزمون صورت بگیرد
معاون آموزش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با بیان اینکه انظباط در همه نظام های آموزشی ضروری است، گفت: پذیرش طلاب در مدارس علومی دینی از طریق آزمون صورت بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا احمدپور در جریان بازدید مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور از مدرسه علوم دینی حضرت شیخ سراج الدین محمودآباد سروآباد، اظهار کرد: طلاب باید در فراگیری کتب و منابع درسی ملاکشان چارت تعیین شده از سوی مرکز بزرگ اسلامی باشد.

وی خاطرنشان کرد: گاها می بینیم طلاب در مدارس منابع خارج از چارت تعریف شده را می خوانند و در زمان شرکت در امتحان با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند نمره لازم را برای قبولی کسب کنند.

معاون آموزش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اظهار داشت: طلاب بدون غیبت در تمام امتحانات شرکت داشته باشند تا بتوانند به موقع مدرک لازم را دریافت کنند.

ماموستا احمدپور تصریح کرد: نظام و انظباط در همه نظام های آموزشی ضروری است اگر این نظام اشکالی دارد می توانید پیشنهاد بدهید ولی بی نظمی پذیرفتنی نیست.

وی در مورد پذیرش طلاب هم، گفت: طلاب باید حتما از طریق آزمون ورودی جذب مدارس علوم دینی شوند.

معاون آموزش مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اضافه کرد: تلاش در راستای رفع مشکلات طلاب و روحانیون و پاسخگویی به مطالبات آنها اولویت مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور است و در این مسیر تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت.


آخرین کتاب ها