کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج بهترین پشتوانه برای مراکز علمی اهل سنت است
1399/9/1
مسئول دفتر کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج
کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج بهترین پشتوانه برای مراکز علمی اهل سنت است
مسئول دفتر مدیر کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج گفت: کتابخانه امام خامنه‌ای بهترین پشتوانه برای مراکز علمی اهل سنت در شمال غرب کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، رحیمی در دیدار نماینده ولی فقیه با پرسنل کتابخانه امام خامنه‌ای در سنندج که به مناسبت هفته کتاب صورت گرفت، اظهار کرد: روزانه 300 تا 350 نفر تا قبل از شیوع کرونا در این کتابخانه خدمات دریافت می‌کردند.

وی افزود: 3259 نسخه در 9136 عنوان کتاب فارسی، 9640 نسخه در 2236 عنوان کتاب عربی و 6517 عنوان فایل PDF کتاب به صورت دیجیتال در کتابخانه امام خامنه‌ای موجود است.

مسئول دفتر کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج خاطرنشان کرد: کتابخانه ظرفیت بسیار خوبی دارد الان فرصت بسیار خوبی است که در فضای مجازی فعالیت خود را گسترش دهیم.

رحیمی تصریح کرد: کارگروه تخصصی برای گسترش فعالیت در فضای مجازی باید تشکیل شود تا بتوانیم از طریق شبکه‌های مختلف جامعه مخاطب را تحت پوشش قرار دهیم.

وی با بیان اینکه شبه‌افکنی کار دشمنان است و در حوزه‌های مختلف در این زمینه کار می‌کند، گفت: شبه‌زدایی با تولید محتواهای تخصصی و قابل فهم برای تمام مخاطبین و توزیع آن در شبکه‌های مختلف ایتا، سروش و غیره ضروری است.

وی افزود: این کتابخانه بزرگترین فقه شافعی در شمال غرب کشور است و بهترین پشتوانه برای مراکز علمی اهل سنت در شمال غرب کشور است.

مسئول دفتر کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج خاطرنشان کرد: در حال حاضر شورای برنامه ریزی بودجه کمی را به کتابخانه اختصاص می ‌دهد که اگر بتوانیم از سایر جاها منابعی را جذب کنیم می‌توانیم برنامه‌ها و اقدامات اساسی انجام  دهیم.


آخرین کتاب ها