ضرورت استفاده بیشتر از ظرفیت کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج/کتابخانه امام خامنه‌ای ظرفیت ارائه خدمات فرااستانی را دارد
1399/9/1
مدیرمرکز بزرگ اسلامی غرب کشور:
ضرورت استفاده بیشتر از ظرفیت کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج/کتابخانه امام خامنه‌ای ظرفیت ارائه خدمات فرااستانی را دارد
مدیرمرکز بزرگ اسلامی غرب کشور استفاده بیشتر از ظرفیت کتابخانه امام خامنه‌ای را ضروری دانست و عنوان کرد: این ظرفیت می‌تواند فرااستانی هم باشد و به استان‌های دیگر نیز خدمات‌رسانی داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، حجت‌الاسلام حسن منتظری در دیدار نماینده ولی فقیه با پرسنل کتابخانه امام خامنه‌ای در سنندج که به مناسبت هفته کتاب صورت گرفت، اظهار کرد: روز کتاب و کتابخوانی و هفته گرامیداشت کتاب را به همه متولیان و فعالین این عرصه تبریک می‌گویم.

وی تصریح کرد: کتابخانه امام خامنه‌ای یک مجموعه تخصصی و بسیار آماده برای ارائه خدمات به جامعه مخاطب به ویژه فرهیختگان و جامعه دانشگاهی است.

وی افزود: این کتابخانه با داشتن فضای بسیار مناسب و امکانات لازم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری چندین سال است که به مردم خدمات‌رسانی می‌کند.

وی استفاده بیشتر از ظرفیت این کتابخانه را ضروری دانست و عنوان کرد: این ظرفیت می‌تواند فرااستانی هم باشد و به استان‌های دیگر نیز خدمات‌رسانی داشته باشد.

وی تصریح کرد: کتابخانه امام خامنه‌ای از منابع دینی فقه امام شافعی برخوردار است که سایر استان‌ها می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

وی گفت:کتابخانه تخصصی که در کتابخانه امام خامنه‌ای وجود دارد قبلا انگونه که باید مورد بهره‌برداری قرار نگرفته البته پیشنهادهایی برای احیای بیشتر آن انجام گرفته است.

وی ضمن تقدیر از زحماتی که متولیان این کتابخانه از گذشته تا کنون انجام شده تقدیر کرد و افزود: تک‌تک افرادی که در این کتابخانه فعالیت می‌کنند وظایف محوله را به نحو احسن انجام می‌دهند.


آخرین کتاب ها