بسیج همواره در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام است/ بسیج پرچمدار فعالیت‌های اجتماعی و جهادی است
1399/9/2
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:
بسیج همواره در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام است/ بسیج پرچمدار فعالیت‌های اجتماعی و جهادی است
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: بسیج همواره در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب قرار گرفته و پرچمدار فعالیت‌های اجتماعی و جهادی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین،محمود الله‌مرادی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر در این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته بسیج اظهار داشت: بسیج همواره در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب قرار گرفته و پرچمدار فعالیت‌های اجتماعی و جهادی است.

وی افزود: بهترین تعریف از بسیج از سوی حضرت امام(ره) مطرح شده که بزرگترین افتخار خود را بسیجی بودن دانستند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه بسیج تبلور افسانه‌ها و اسطوره‌هاست، تصریح کرد: بسیج برای جوانان شورآفرین، برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم‌آفرین است.

وی با بیان اینکه بسیج نهادی مقدس و ارزشمند است، گفت: در تمام حرکات جهادی و مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیج حضور داشته و یادآور این نکته است که بسیج تنها مختص جنگ و نبرد نیست.

الله‌مرادی با اذعان به اینکه باید قدردان تمام کسانی باشیم که تمام توان خود را برای خدمت گذاشتند، از مسئولان درخواست توجه ویژه به این نیروی مردمی شد.

وی با یادآوری تلاش استکبار جهانی برای مبارزه با اسلام و انقلاب، تأکید کرد: در جایی که مردم حضور دارند دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با اعلام اینکه تمام حرکات و رسالت ستاد امر به معروف و نهی از منکر بسیج وارانه است، ادامه داد: یکی از این فعالیت‌های جهادی، تشکیل ۷۰ گروه سازماندهی شده در سطح استان است.


آخرین کتاب ها