بسیج پیشتاز خدمت به مردم در عرصه های مختلف است
1399/9/4
امام جمعه اهل سنت بیجار:
بسیج پیشتاز خدمت به مردم در عرصه های مختلف است
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت:بسیج پیشتاز خدمت به مردم در عرصه های مختلف است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا لقمان محمدیان ضمن تبریک هفته بسیج اظهار کرد: بسیج شجره ی طیبه ای است که در بوستان انقلاب اسلامی و به فرمان امام خمینی (ره) در پنجم آذر ۱۳۵۸ تاسیس شد.

وی خاطرنشان کرد: بسیج مدرسه ی عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن،اذان رشادت و شهادت سر داده اند.

امام جمعه اهل سنت بیجار تصریح کرد: بسیج ،مجموعه باشکوهی از یگانگی ،هم دلی و هم صدایی است که جامعه را به سمت ارزش های والای اسلامی رهنمون می کند.

ماموستا محمدیان عنوان کرد: وظیفه ی تک،تک، ماست تا با ترویج و تبلیغ فرهنگ بسیجی در راستای گسترش و تقویت روحیه ی ایثار و از خودگذشتگی ،مسیر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را هموار نماییم.

وی اذعان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی): “بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر جمع می کند.”

وی تصریح کرد: حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است.

امام جمعه اهل سنت بیجار اضافه کرد: امروز، تفکر بسیجی که در فرمایش رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان لشکر مخلص خدا مزین شده، به مدد علم، بینش، نوآوری و با بهره‌مندی از بصیرت انقلابی توانسته است در خدمت به اهداف والای کشور اسلامی پیشتاز باشد.

به گفته وی، این هفته میمون و با برکت را محضر تمامی بسیجیان ایران، بالاخص مردم استان شهید پرور کردستان تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از خداوند متعال توفیق روز افزون این نهاد ارزشمند و همه بسیجیان دریا دل را از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نماییم.

بسیج پیشتاز خدمت به مردم در عرصه های مختلف است

آخرین کتاب ها