بسیج همواره در خط مقدم دفاع از نظام بوده است
1399/9/4
از علمای اهل سنت
بسیج همواره در خط مقدم دفاع از نظام بوده است
از علمای اهل سنت گفت: بسیج همواره در خط مقدم دفاع از نظام بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا معروف خالدی اظهار کرد: بسیج نقش مهمی در پیروزی ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی و توسعه و آبادانی کشور داشته است.

وی با تبریک هفته بسیج، افزود:  هفته بسیج یادآور رشادت‌های بسیجیان در عرصه اقتدار هرچه بیشتر کشور بوده است.

وی به دستاوردهای مختلف بسیجیان در راستای کمک به توسعه و اقتدار کشور، اشاره کرد و گفت: بسیج در طول عمر با برکت انقلاب همواره در صحنه های حساس و مورد نیاز حضور داشته و با نقش آفرینی موجب اقتدار نظام و شکست توطئه‌های دشمنان شده است.

وی عنوان کرد: بسیج در دو جبهه سخت و نرم به بهترین شکل ممکن از نظام اسلامی دفاع کرده و امروز نیز پر توان در صحنه‌های سرنوشت‌ساز حضور دارد.

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه بسیج از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا کنون در تمامی عرصه‌ها به بهترین شکل ممکن در خدمت مردم و اقتدار نظام بوده است، گفت: خدمات و جانفشانی‌های بسیجیان را در راستای دفاع از انقلاب اسلامی قابل تقدیر است.

امام جمعه موقت سنندج با تاکید براینکه این نهاد مقدس و مردمی از یادگارهای ارزشمند حضرت امام راحل است که همواره ثمرات بسیاری برای نظام و مردم داشته است، گفت: نقش آفرینی بسیج به دوران جنگ خلاصه نمی شود تا جایکه بسیج در بحث پیشگیری از ویروس کرونا مانند زمان‌های جنگ تحمیلی برای کمک‌رسانی به مردم سنگ تمام گذاشت.


آخرین کتاب ها