بسیج نیروی مردمی و همیشه در عرصه است
1399/9/4
امام جمعه دهگلان:
بسیج نیروی مردمی و همیشه در عرصه است
امام جمعه دهگلان از بسیج به عنوان نیرویی مردمی و پای کار نام برد، گفت: بسیج نیروی مردمی و همیشه در عرصه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا عبدالسلام محمدی در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهگلان و نماینده ولی فقیه در سپاه این شهرستان از بسیج به عنوان نیرویی مردمی و پای کار نام برد و اظهار کرد: این نیروی ارزشی و مکتبی در تمام عرصه های سرنوشت ساز نظام همواره نقش تعیین کننده و تاثیرگذاری داشته است.

وی افزود: این نیروی ارزشمند در دوران هشت سال جنگ تحمیلی با حضور در جبهه های جنگ از تمامیت ارضی دفاع کردند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از جنگ تحمیلی نیز بسیج در عرصه سازندگی ورود پیدا کرد و توانسته بهترین کارنامه را در عرصه محرومیت زدایی و خدمات رسانی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه انقلاب و یادگار بزرگ امام امت است و نهادینه شدن فرهنگ بسیج موجب تعالی جامعه و برطرف شدن مشکلات کشور می‌شود گفت: دغدغه بسیج در همه عرصه ها چه در زمان جنگ و چه بعد از جنگ خدمت مردم و حل مشکلات جامعه بوده است.

وی افزود: بسیج در هنگام سیل و بلای طبیعی. زلزله و آتش سوزی و کمک های داوطلبانه و طرح مواسات و همدلی و اخیرا مبارزه با ویروس منحوس کرونا حضور فعال و خیرخواهانه دارد همچنانکه در زمان تهدید و طمع دشمنان و فتنه ها همیشه در صف اول دفاع مقاومت بوده و خواهد بود.

وی اذعان کرد: بسیجی مجاهد بحق فی سبیل الله و بسیج مکتب برگرفته از قیام عاشوراست و این خیل عظیم بی ادعا ترین، ماندگارترین یادگار امام راحل هستند که در عرصه های مختلف حضور پیدا کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده اند.

وی با بیان اینکه بسیج سیاسی است؛ اما سیاست زده نیست، سیاسی کار نیست، جناحی نیست، عنوان کرد: فرهنگ بسیجی یعنی آن مجموعه‌ معرفت ها و روش ها و منش هایی که میتواند مجموعه‌های عظیمی را در ملت به وجود بیاورد که تضمین‌کننده حرکت مستقیم و پایدار اسلامی آن ملت باشند.


آخرین کتاب ها