دشمنان منتظر سیلی سخت از سوی ملت ایران باشند/تقاص سختی از دشمنان خواهیم گرفت
1399/9/8
امام جمعه اهل سنت بیجار:
دشمنان منتظر سیلی سخت از سوی ملت ایران باشند/تقاص سختی از دشمنان خواهیم گرفت
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: عهد می بندیم هنوز سیلی های پی در پی شهادت سردار دلها باقی و با سیلی های محکم تر در بعد شهادت فخری زاده استکبار را به زانو درخواهیم آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا لقمان محمدیان با تسلیت شهادت دکتر فخری زاده  دانشمند هسته ای انقلاب اسلامی ضمن محکومیت این حرکت نابخردانه و سفیهانه، عده ای مزدور که دانشمندان ما را ترور و به درجه رفیع شهادت می رسانند ، اظهار کرد:  فقدان این دانشمند ضایعه ای بزرگ برای کشور و مردم عزیز ایران اسلامی و بلکه برای کل منطقه جغرافیای اسلامی است ، اما دشمنان ما بدانند این ترورها بی جواب نخواهد ماند.

وی خاطرنشان کرد: خبر ترور شخصیت دانشمند، خادم صدیق و مدافع حریم امنیت و پژوهشگر واکسن کرونا در مرحله انسانی از دانشمندان توانمند هسته ای و ولایتمدار شهید فخری زاده ،توسط قتال تبهکار و تروریست های تعلیم یافته ایادی استکبار و خون آشام و رذیل در جبران ننگ های منطقه ای و جهانی است.

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: دشمنان پلید انقلاب در جبران ننگ های منطقه ای و جهانی و سیلی های پی دی پی توسط محور مقاومت به رهبری ایران اسلامی این حرکت های سفاک و پست و خون آشامی خود را به نمایش گذاشتند.

وی با تاکید براینکه شهادت دانشمند هسته ای کشورمان موجب اوج سوگ و ماتم موحدان عالم و دوست داران صلح و دانش و اقتدار و عزت و حقیقت پژوه منطقه شد، گفت: سال هاست که این دست های پلید و رذل دشمنان اسلام، در لباس منادیان  حقوق بشر، خبیثانه با قتل و غارت و لاشی گری، خنجر در هیمنه عظیم جامعه مسلمانان نهاده اند.

وی گفت: دشمنان ملت ایران  با حذف و ترور اندیشمندان و وارستگان جامعه، سعی بر مسند نشاندن غایت و مقاصدِ شوم و از نطفه ننگینِ خود در منطقه و بلاد اسلامی هستند.

امام جمعه اهل سنت بیجار با بیان اینکه ما همچنان که خون پاک هزاران شهید والامقام و منیع پایه، سندی بر عزت و مجد و کساء همسنگران کشتی آرمانی و حقیقت جویی است، افزود: هیچ گاه اندیشمندان و پیشروان و طلایه داران این مکتب، تن به ذلت نداده و هم آوای این مهانت و نکبت نخواهند گشت و بلکه ظفیرانه و دلیرمردانه تر از گذشته، ناصر و فاتح میدان صِدق و واقعیت امر خواهند بود.

امام جمعه اهل سنت بیجار ضمن تسلیت این ضایعه عظیم به خدمت مقام معظم رهبری و خانواده و دوستان و همسنگران دانشمند این شهید تاکید کرد : عهد می بندیم هنوز سیلی های پی در پی شهادت سردار دلها باقی و با سیلی های محکم تر در بعد شهادت فخری زاده استکبار را به زانو درخواهیم آورد.

وی اضافه کرد : به داخلی هایی که چشم به استکبار دوخته اند و دست به سوی کفار دراز می کنند نیز هشدار می دهیم هشیار باشید و برگردید و دشمنی و رذالت آمریکا و اسرائیل باید برایتان آشکار تر گردد، ما ملت مکتب سردار سلیمانی هستیم که با این حرکات ددمنشانه و پلید استکبار قوی تر خواهیم شد و در سایه رهبری فرزانه محکم تر و توانمند تر به جلو حرکت خواهیم کرد.


آخرین کتاب ها