ترور شهید فخری‌زاده ترور ملت ایران اسلامی است/دشمنان به زودی سیلی خواهند خورد
1399/9/8
امام جمعه اهل سنت قروه:
ترور شهید فخری‌زاده ترور ملت ایران اسلامی است/دشمنان به زودی سیلی خواهند خورد
امام جمعه اهل سنت قروه با بیان اینکه شهادت دانشمند شهید فخری‌زاده به عنوان یک شخصیت جهانی ترور تمام ملت ایران اسلامی است، گفت: باید برای انتقام خون شهیدان خود در مسیر درستی قرار بگیریم و کسانی که چشم طمع به گفتگو با دشمنان ایران دارند باید این حادثه را یک تلنگر بدانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا هاشم نوری، اظهار کرد: ملت جمهوری اسلامی ایران از آغاز شکل گیری انقلاب تا امروز همواره با حجم بالایی از فشار و توطئه‌ها و تحریم‌های استکبار مواجه بوده است.

وی تصریح کرد: ترور شهید سردار سلیمانی به عنوان یکی از مهم‌ترین بازوهای قدرتی ایران اسلامی به دستور رئیس جمهور آمریکا، لطمه بزرگی برای کشور ما بود که با پاسخ کوبنده سپاه سربلند مواجه شد.

وی با بیان اینکه روز گذشته نیز دشمنان ایران اسلامی در اقدامی تروریستی دیگری یکی از دانشمندان بزرگ جهان را به شهادت رساندند افزود: این یک حرکت تروریستی ناجوانمردانه علیه ملت ایران گناهی نابخشودنی است و تمام ملت ایران را اندوهگین کرد.

وی با بیان اینکه شهادت دانشمند شهید فخری‌زاده به عنوان یک شخصیت جهانی ترور تمام ملت ایران اسلامی است، اذعان کرد: باید برای انتقام خون شهیدان خود در مسیر درستی قرار بگیریم و کسانی که چشم طمع به گفتگو با دشمنان ایران دارند باید این حادثه را یک تلنگر بدانند.

امام جمعه اهل سنت قروه عنوان کرد: در حالی عده ای به دنبال گفتگو با دشمنان هستند دشمن درصدد نابودی ما هستند و این به صلاح نیست.

ماموستا نوری اضافه کرد: دشمنان ملت ایران خبیث‌ترین و ناجوانمردانه‌ترین رفتار را در به شهادت رساندن شهید محسن فخری‌زاده نشان داندند باید بدانند این خط قرمز انقلاب و ملت ما در تمام امور است.

وی با تاکید براینکه ملت ایران هرگز دست دوستی به سمت امریکا و همدستانش نخواهند داشت، گفت: دشمن منتظر سخت ترین و کوبنده ترین پاسخ از سوی ملت ایران باشد و به زودی پاسخ سختی به آنها خواهیم داد.

ماموستا نوری با بیان اینکه قطعا دست پلید اسرائیل غاصب در این جریان وجود دارد، گفت: این تکرار دشمنی غرب با ایران اسلامی است که در به شهادت رساندن دیگر شهدای هسته ای نیز همانند آن دیده شده است.


آخرین کتاب ها