رشد و پیشرفت ملت ایران در فناوری هسته‌ای با ترور خدشه‌دار نمی‌شود/پاسخ گستاخی دشمنان را به زودی می دهیم
1399/9/8
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور:
رشد و پیشرفت ملت ایران در فناوری هسته‌ای با ترور خدشه‌دار نمی‌شود/پاسخ گستاخی دشمنان را به زودی می دهیم
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور گفت: رشد و پیشرفت ملت ایران در فناوری هسته‌ای با تحريم و ترور خدشه‌دار نمی‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا امین راستی اظهار کرد: در طول تاریخ استکبار جهانی و دست نشانده های آنان همواره در تلاش بوده اند مانع رشد و پیشرفت ایران شوند و برای دستیابی به این هدف دست به هر نوع توطئه ای زده اند.

وی تصریح کرد: دشمنی ملت ایران با صهیونیست ریشه در تاریخ دارد و براساس وعده ای که رهبر معظم انقلاب اسلامی دادن نابودی اسرائیل نزدیک است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با بیان اینکه ترور دانشمند بزرگ ایران اسلامی باید از سوی مجامع بین‌المللی محکوم شود، گفت: به شهادت رساندن محسن فخری‌زاده دانشمند هسته ای ایران از سوی ملت ایران و جهان اسلام محکوم است.

ماموستا راستی گفت: دشمنان باید بدانند با ترور دانشمندان شهید مصطفی احمدی‌روشن، مسعود علی‌محمدی، مجید شهریاری و رضا قشقایی و شهید فخری‌زاده که در مسیر تحقق اهداف نظام اسلامی در دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای تلاش‌های فراوانی کرده‌اند مسیر رو به رشد ایران قطع نمی‌شود و راه این شهیدان همچنان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرترین، امن‌ترین و پیشروترین نظام سیاسی منطقه است، گفت: رشد و پیشرفت ملت ایران در فناوری هسته‌ای با تحریم و ترور خدشه‌دار نمی‌شود.

وی افزود: اگر چه دشمنان با این اقدامات سعی در ایجاد ترس در وجود دانشمندان و جوانان این مرز و بوم دارند اما باید بدانند با شهادت یک دانشمند ایرانی، هزاران دانشمند دیگر برای تحقق اهداف نظام در این راستا راه آنان را ادامه می‌دهند.

امام جمعه موقت سنندج اضافه کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند عزم جوانان و نخبگان ایرانی برای دستیابی به قله‌های پیشرفت در زمینه علم و فناوری را ستودنی و انکارناپذیر است و این راه استوارتر از همیشه ادامه دارد.

ماموستا راستی گفت: انجام این چنین ترورهای ناجوانمردانه که از سوی رژیم غاصب و با همدستی استکبار جهانی صورت گرفته ملت ایران را از حرکت نخواهد ایستاند و  پاسخ این گستاخی ها را در زمان مناسبی خواهد داد.

وی با تاکید براینکه ترور این دانشمند ایرانی نتیجه زبونی و درماندگی دشمنان ملت ایران در برابر رشد و جهش علمی فرهیختگان این کشور است، گفت: بازهم تاکید می‌کنیم ترور شهید محسن فخری زاده به عنوان یک دانشمند و فرهیخته برجسته ی کشوری نمی‌تواند مسیر ملت ایران را از پیشرفت باز دارد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور اضافه کرد: انجام این اقدام تروریستی توسط دشمنان ایران بیانگر سرخوردگی سران دولت های غربی است و چنین اقداماتی حیثیت و آبروی دولتمردان غربی و هم پیمانان آنها را در مقابل ملل آزادیخواه جهان بر باد داد.


آخرین کتاب ها