خون شهدا درخت تنومند انقلاب را استوارتر می کند/ملت ایران از خون شهدا نمی گذرند/دشمنان منتظر پاسخ دندان شکن باشند
1399/9/8
امام جمعه مریوان:
خون شهدا درخت تنومند انقلاب را استوارتر می کند/ملت ایران از خون شهدا نمی گذرند/دشمنان منتظر پاسخ دندان شکن باشند
امام جمعه مریوان: خون شهدا درخت تنومند انقلاب را استوارتر می کند/ملت ایران از خون شهدا نمی گذرند/دشمنان منتظر پاسخ دندان شکن باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای امین، ماموستا مصطفی شیرزادی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی دشمنان در به شهادت رساندن دانشمند شهید فخری زاده اظهار کرد: به امید خدا در کوتاهترین زمان ممکن انتقام خون پاک شهیدانمان را از آمریکای جنایتکار و کسانی که در این ماجرا دست داشته اند خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه ترور و اینگونه اقدامات کور از سوی دشمنان در طول پیروزی انقلاب همواره وجود داشته چرا که دشمنان توان مقابله رودررو با ملت ایران را ندارند و به ناچار زهر خود را اینگونه می ریزند، افزود: آمریکا و صهیونیست جنایتکار بدانند که ملت عزتمند و همیشه در صحنه ایران اسلامی هرگز اجازه نمی دهند خون شهدای آنان پایمال شود و تا پای جان خود در ادامه راه آنان می‌ایستند.

امام جمعه مریوان اضافه کرد: آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها بدانند دیگر هیچ جای دنیا برای آنها امنیت ندارند و به زودی پاسخ سختی را از سوی نیروهای مسلح ما خواهند گرفت، گفت: دشمنان بدانند ملت ایران از شهادت در مسیر رسیدن به هدف ترسی ندارند و به شهادت رسیدن دانشمندان و سرداران این ملت را از مسیر دور نخواهد کرد.

ماموستا شیرزادی گفت: به زودی انتقام سختی از دشمنان خواهیم گرفت و با ادامه راه شهدا همچون گذشته به دشمنان ثابت می کنیم از خون شهید فخری زاده هزاران دانشمند جوان و پای کار رویش پیدا خواهد کرد و بیرق شهدا هرگز زمین نخواهد ماند.

ماموستا شیرزادی با تاکید براینکه به شهادت رساندن افتخارآفرینان و دانشمندان این مرز و بوم حس غرور و افتخار را بی شک در میان ایرانیان زنده می کند، خاطرنشان کرد: خون این شهید درخت تنوند انقلاب را استحکام بیشتر خواهد بخشید.

وی افزود: رژیم خبیث آمریکا بداند که ملت بزرگ ایران برای حفظ عزت و سربلندی خود و دفاع از آب و خاکش و حفاظت از دین مقدس اسلام فرزندان بسیاری را در راه خداوند تقدیم کرده است که شهید دانشمند محسن فخری زاده یکی دیگر از آن بزرگمردان است.

وی با بیان اینکه ملت اسلامی ایران هرگز از خون فرزندان قهرمان  و دانشمندانش نخواهند گذشت، گفت: انتقام خون ریخته شده این شهید گرانقدر را به زودی خواهیم گرفت.


آخرین کتاب ها